Kaikki kategoriat

Ota yhteyttä

8 core 12 Core 24 Core Fiber Optical MPO MTP Female Patch Cord OM3 OM4 3.0mm customize length SM OM3 OM4

8 ydin 12 ydin 24 ydin kuituoptinen MPO MTP naaras patch cord OM3 OM4 3.0mm mukauttaa pituus SM OM3 OM4

  • Yleiskatsaus
  • Kysely
  • Aiheeseen liittyvät tuotteet
8 core 12 Core 24 Core Fiber Optical MPO MTP Female Patch Cord OM3 OM4 3.0mm customize length SM OM3 OM4
8 core 12 Core 24 Core Fiber Optical MPO MTP Female Patch Cord OM3 OM4 3.0mm customize length SM OM3 OM4
8 core 12 Core 24 Core Fiber Optical MPO MTP Female Patch Cord OM3 OM4 3.0mm customize length SM OM3 OM4
8 core 12 Core 24 Core Fiber Optical MPO MTP Female Patch Cord OM3 OM4 3.0mm customize length SM OM3 OM4
8 core 12 Core 24 Core Fiber Optical MPO MTP Female Patch Cord OM3 OM4 3.0mm customize length SM OM3 OM4
8 core 12 Core 24 Core Fiber Optical MPO MTP Female Patch Cord OM3 OM4 3.0mm customize length SM OM3 OM4
8 core 12 Core 24 Core Fiber Optical MPO MTP Female Patch Cord OM3 OM4 3.0mm customize length SM OM3 OM4
8 core 12 Core 24 Core Fiber Optical MPO MTP Female Patch Cord OM3 OM4 3.0mm customize length SM OM3 OM4
8 core 12 Core 24 Core Fiber Optical MPO MTP Female Patch Cord OM3 OM4 3.0mm customize length SM OM3 OM4
8 core 12 Core 24 Core Fiber Optical MPO MTP Female Patch Cord OM3 OM4 3.0mm customize length SM OM3 OM4
8 core 12 Core 24 Core Fiber Optical MPO MTP Female Patch Cord OM3 OM4 3.0mm customize length SM OM3 OM4
8 core 12 Core 24 Core Fiber Optical MPO MTP Female Patch Cord OM3 OM4 3.0mm customize length SM OM3 OM4
Tuotekuvaus

MPO-kaapelikokoonpanoissa on 12-ytiminen MPO-liitin naaras-naaras. kaapelityyppi OM3, kaapelia käytetään laajalti kaapelin laajentamiseen datakeskuksessa.

 

Ominaisuuksia

  • 12-ytiminen kaapeliliitäntä
  • OM3-valokaapeli
  • Päivitä 10G-verkko sujuvasti 40G, 100G-verkkoon, tukee 100G-lähetysviivevaatimusta
  • Hyväksyy pienen pyöreän tyyppisen kaapelin, pieni halkaisija, pienempi runkokaapeli ja pienempi taivutussäde, helppo varastoida ja asentaa kaapeli
  • Käytä pölytiivistä, puristuslujuutta, vetolujuutta suojaavaa holkkia molemmissa päissä, voi tehokkaasti suojata kaapeleita ja kuituoptisia liittimiä kuljetus- ja asennusprosessissa vaurioilta

Eritelmät  

MTP/MPO-liitin
Kuitu-tilaYksi tilaMultimode
Lisäyshäviö (dB)≤0,70 (vakio)≤0,70 (vakio)
≤0,35 (erinomainen)≤0,35 (erinomainen)
Paluutappio (dB)≥60≥20
Kestävyys (dB)≤0,2  (500 parittelukertaa)
Vetolujuus (kgf)10
Käyttölämpötila (°C)-20 ~ +70
LC/SC/FC/ST/E2000 -liitin
Kuitu-tilaYksi tilaMultimode
Lisäyshäviö (dB)≤0,30≤0,30
Paluutappio (dB)≥60≥20
Kestävyys (dB)≤0,2  500 parittelukertaa
Vetolujuus (kgf)10
Käyttölämpötila (°C)-20 ~ +70


QQ20170911132011.jpgMPO24 CORE (5).jpgMPO24 CORE (1).jpg
18.jpg

Pakkaus & Toimitus

02packing

Shipping.jpg

Toimituksen tiedot Normaalisti lähetämme tavarat 7 työpäivän kuluessa talletuksen vastaanottamisesta.
We have our own shipping agent who handle with DHL,EMS,FedEx,UPS,TNT,AIR,SEA.
  

 
Yrityksen tiedot

Wuhan Wolon Commnunication Technology Co., LTDminäs sijaitsee Optinen laakso, Wuhan , Kiina. Se erikoistunut T & K, tuoteioni ja myynti ja PLC-jakajaPatch-johto, optinen kuitukaapeli,   optisen kuidun jakelukehys, optinen moduuli, optisen kaapelin ristikytkentäkaappi ja muut FTTH-tuotteet.  

      Optisen tutkimuksen ja tuotannon suuren teknologian avullaWOlon kokoaa joukon kuituviestinnän optisia kykyjä, joilla on rikas kokemus T & K: sta ja vahva kyky teknologisiin innovaatioihin. Yrityksellämme on maailman edistykselliset laitteet tuotannossa, testauksessa ja pakkaamisessa. Wolonilla on tiukka laadunvalvontajärjestelmä vuonna 2013, samalla kun se läpäisi ISO9001-sertifikaatin ja TLC-sertifioinnin.

    Luodakseen maailman johtavia brändiviestintätuotteita  Wolon asettaa aina " Laatu ensin,  asiakaskeskeinen tarkoitus, innovatiivisen teknologian kehittäminen" yrityksemme ydinarvoina.  Odotamme vilpittömästi ihmisiä kotimaassa ja ulkomailla vierailemaan tehtaallamme ja yrityksessämme kanssamme. Tarjoamme sinulle parhaat tuotteet ja palvelun.

0.jpg 

Sertifioinnit

ISO 9001Wuhan-Wolon-Cloud-Network-Communication-Technology-Co-Ltd-%20(1)

 

Näyttely

_20190620164349.jpg_20190620164104.jpg 

Kumppanimme

Wolon partner  

OTA YHTEYTTÄ

Sähköpostiosoite*
Nimi*
Puhelinnumero*
Yrityksen nimi*
Viesti*