Kaikki kategoriat

Ota yhteyttä

Kuituoptinen pigtail

Koti >  TUOTTEET >  Kuituoptinen patch-johto >  Kuituoptinen pigtail

SC APC sc upc  Fiber optical patch cord cable 1M 2M 3 meter  pigtail fiber optic jumper

SC APC sc upc Kuituoptinen patch-johtokaapeli 1M 2M 3 metrin pigtail-kuituoptinen hyppyjohdin

  • Yleiskatsaus
  • Kysely
  • Aiheeseen liittyvät tuotteet
SC APC sc upc  Fiber optical patch cord cable 1M 2M 3 meter  pigtail fiber optic jumper
SC APC sc upc  Fiber optical patch cord cable 1M 2M 3 meter  pigtail fiber optic jumper
SC APC sc upc  Fiber optical patch cord cable 1M 2M 3 meter  pigtail fiber optic jumper
SC APC sc upc  Fiber optical patch cord cable 1M 2M 3 meter  pigtail fiber optic jumper
SC APC sc upc  Fiber optical patch cord cable 1M 2M 3 meter  pigtail fiber optic jumper
SC APC sc upc  Fiber optical patch cord cable 1M 2M 3 meter  pigtail fiber optic jumper
SC APC sc upc  Fiber optical patch cord cable 1M 2M 3 meter  pigtail fiber optic jumper
SC APC sc upc  Fiber optical patch cord cable 1M 2M 3 meter  pigtail fiber optic jumper
SC APC sc upc  Fiber optical patch cord cable 1M 2M 3 meter  pigtail fiber optic jumper
SC APC sc upc  Fiber optical patch cord cable 1M 2M 3 meter  pigtail fiber optic jumper
SC APC sc upc  Fiber optical patch cord cable 1M 2M 3 meter  pigtail fiber optic jumper
SC APC sc upc  Fiber optical patch cord cable 1M 2M 3 meter  pigtail fiber optic jumper

SC UPC SC APC Kuituoptinen patch-johtokaapeli 1 2 3 metrin  pigtail-kuituoptinen hyppääjä

 

Yksityiskohtaiset kuvat

fiber optic patch cord.jpg22222222.jpg 

Tuotekuvaus
ParametorYksikköArvo   
Liittimen tyyppi FC / UPC, FC / APC, SC / UPC, LC / UPC, LC / APC, ST / PC, MPO
Kuidun tyyppi MonitilaYksi tila
Lisäyksen menetysDbMax.≤0.2Maks.≤0.3
Return Loss (tyypillinen)Db≥36(ei APC-liitintä)/PC/UPC/APC
≥45≥50≥60
ToistettavuusDb≤0,1
VaihdettavuusDb≤0,2
Yhteyden kestävyyskertaa≥1000
Käyttö-/varastointilämpötila   -40~+80

 

   Saapas

Liitin

Kuidun tyyppi

Kaapelin numero

Hela

Liitin

0,9 mm

2,0 mm

3,0 mm

LC

FC

SC

ST

MYY

D4

MTRJ

MPO

MELU

 

9/125um SM

50/125um MM

62,5/125um MM

OM3

OM4

Simpleksi

Kaksiosainen

Monikuituinen

Valintanauha

PC

APC

UPC

1M

2M

3M4M

5M

.........

Mukauttaa

patch cord detail

 

Tehtaallamme on erityyppisiä kuituoptinen patch-johto, hyväksymme myös räätälöinnin.

optic fiber patch cord 7.jpg

 Tuotekuvat näkyvät

fiber optic patch cord.jpg

 

Aiheeseen liittyvät tuotteet
Yrityksen tiedot

 

Wuhan Wolon Cloud Network Communication Technology Co., LtdSijaitsee Optical Valleyssa, Wuhanissa  , Kiinassa . se  on erikoistunut T & K-toimintaan, tuotteisiin ja myyntiin  ,Patch-johto, PLC-jakaja,optinen kuitukaapeli,   optisen kuidun jakelukehys, optinen moduuli, optisen kaapelin ristikytkentäkaappi ja muu FTTH-tuotes.  Optisen tutkimuksen ja tuotannon suuren teknologian avulla wolon kokoaa joukon kuituviestinnän optisia kykyjä, joilla on rikas kokemus T & K: sta ja vahva kyky teknologiseen innovaatioon. Yrityksellämme on maailmakehittyneet laitteet tuotannossa, testauksessa ja pakkaamisessa. Wolonilla on tiukka laadunvalvontajärjestelmä vuonna 2013, samalla kun se läpäisi ISO9001-sertifikaatin ja TLC-sertifioinnin.

 

Maailman luominenjohtavat brändiviestintätuotteet,  Wolon asettaa aina Laatu ensin,  asiakaskeskeinen tarkoitus, innovatiivisen teknologian kehittäminen yrityksemme ydinarvoina.  Odotamme vilpittömästi ihmisiä kotimaassa ja ulkomailla vierailemaan tehtaallamme ja yrityksessämme kanssamme. Tarjoamme sinulle parhaat tuotteet ja palvelun.

 

optic fiber patch cord 6.jpg

 

Näyttely

ICT Comm

 

 

 

Sertifioinnit

 

SC APC sc upc  Fiber optical patch cord cable 1M 2M 3 meter  pigtail fiber optic jumper manufacture 

yhteistyö

Brand.jpg 

UKK

 

K: Miten sain kiintiön?

V: Kirjoita vain kysely kysyntätiedoillasi alla olevaan viestivalintaikkunaan ja lähetä se.

Myyjämme vastaa sinulle lyhyessä ajassa.

 

K: Mikä MOQ on?

V: Yksi kappale on saatavana.

 

K: Voitteko tarjota OEM-palvelua?

V: Toki, meillä on täydellinen  tuotantolinja, voisimme tehdä tuotannon pyyntösi mukaan.

 

K: Saisinko ensin näytteen?

V: Kyllä, voimme tarjota sinulle näytteen tuotteiden laadun tarkistamiseksi.

OTA YHTEYTTÄ

Sähköpostiosoite*
Nimi*
Puhelinnumero*
Yrityksen nimi*
Viesti*