Kaikki kategoriat

Ota yhteyttä

FTTX-pudotuskaapeli

Koti >  TUOTTEET >  Kuituoptinen kaapeli >  FTTX-pudotuskaapeli

FTTH 1 core fiber optic cable 500m 5.0mm double sheath 4.6mm 6.0 G657A2 indoor outdoor drop cable fiber optic 1km price

FTTH 1 ydin kuituoptinen kaapeli 500m 5.0mm kaksoisvaippa 4.6mm 6.0 G657A2 sisätiloissa ulkona pudotuskaapeli kuituoptinen 1km hinta

  • Yleiskatsaus
  • Kysely
  • Aiheeseen liittyvät tuotteet
FTTH 1 core fiber optic cable 500m 5.0mm double sheath 4.6mm 6.0 G657A2 indoor outdoor drop cable fiber optic 1km price
FTTH 1 core fiber optic cable 500m 5.0mm double sheath 4.6mm 6.0 G657A2 indoor outdoor drop cable fiber optic 1km price
FTTH 1 core fiber optic cable 500m 5.0mm double sheath 4.6mm 6.0 G657A2 indoor outdoor drop cable fiber optic 1km price
FTTH 1 core fiber optic cable 500m 5.0mm double sheath 4.6mm 6.0 G657A2 indoor outdoor drop cable fiber optic 1km price
FTTH 1 core fiber optic cable 500m 5.0mm double sheath 4.6mm 6.0 G657A2 indoor outdoor drop cable fiber optic 1km price
FTTH 1 core fiber optic cable 500m 5.0mm double sheath 4.6mm 6.0 G657A2 indoor outdoor drop cable fiber optic 1km price
FTTH 1 core fiber optic cable 500m 5.0mm double sheath 4.6mm 6.0 G657A2 indoor outdoor drop cable fiber optic 1km price
FTTH 1 core fiber optic cable 500m 5.0mm double sheath 4.6mm 6.0 G657A2 indoor outdoor drop cable fiber optic 1km price
FTTH 1 core fiber optic cable 500m 5.0mm double sheath 4.6mm 6.0 G657A2 indoor outdoor drop cable fiber optic 1km price
FTTH 1 core fiber optic cable 500m 5.0mm double sheath 4.6mm 6.0 G657A2 indoor outdoor drop cable fiber optic 1km price
FTTH 1 core fiber optic cable 500m 5.0mm double sheath 4.6mm 6.0 G657A2 indoor outdoor drop cable fiber optic 1km price
FTTH 1 core fiber optic cable 500m 5.0mm double sheath 4.6mm 6.0 G657A2 indoor outdoor drop cable fiber optic 1km price

FTTH 1 core fiber optic cable 500m 5.0mm double sheath 4.6mm 6.0 G657A2 indoor outdoor drop cable fiber optic 1km price manufactureFTTH 1 ydin kuituoptinen kaapeli 500m 5.0mm kaksoisvaippa 4.6mm 6.0 G657A2 sisätiloissa ulkona pudotuskaapeli kuituoptinen
Tuotekuvaus

 

Testi

Testin tila

Arvo (dB)

UPC

APC

Optinen suorituskyky

Lisäyksen menetys

1310nm LED-valonlähde

<0.3

<0.3

Tuoton menetys

1310nm LED-valonlähde

>50

>60

Ympäristönsuojelun

(Suurin lisäyshäviön muutos)

Korkea lämpötila

+85°C168 tuntia

<0.2

Lämpötila-sykli

-40-+75°C, 21 sykliä 168 tuntia

<0.2

Kosteuden ikääntyminen

+75°C, 95% R.H,168 tuntia

<0.2

Kosteuden/kondensaation sykli

-10 °C - +65 °C, 90% ~ 100% RH, 14 sykliä 168 tuntia

<0.2

Mekaaninen suorituskyky

(Suurin lisäyshäviön muutos)

Tärinä

10–55 Hz, 1,5 mm (p-p)

<0.2

Taivuttaa

0.9kg, -90o ~ + 90o toista 100 sykliä

<0.2

Vääntö

1.35kg, 90o~+90o , 10 kertaa

<0.2

Kestää vetolujuutta

90N,10min

<0.2

Pisara

H=1,5M,yhteensä 8 tippaa

<0.2

Vaihdettavuus

Satunnaisesti

<0.2

Kestävyys

500 kertaa

<0.2

Käyttö: FTTH:n viimeiset 10 metriä. Tarjoa optinen signaali ONU: lle tai optiselle modeemille.

 


 ftth drop cable

ftth drop cable

Yrityksen tiedot
 ftth drop cable
 

ftth drop cable

 

Pakkaus & Toimitus

ftth drop cable

Sertifioinnit

ftth drop cable

Näyttely

ftth drop cable

_20240116112034

Yhteistyö

ftth drop cable

UKK

K: Miten sain kiintiön?

V: Kirjoita vain kysely kysyntätiedoillasi alla olevaan viestivalintaikkunaan ja lähetä se.

Myyjämme vastaa sinulle lyhyessä ajassa.

 

K: Mikä MOQ on?

V: Yksi kappale on saatavana.

 

K: Voitteko tarjota OEM-palvelua?

V: Toki, meillä on täydellinen  tuotantolinja, voisimme tehdä tuotannon pyyntösi mukaan.

 

K: Saisinko ensin näytteen?

V: Kyllä, voimme tarjota sinulle näytteen tuotteiden laadun tarkistamiseksi.

OTA YHTEYTTÄ

Sähköpostiosoite*
Nimi*
Puhelinnumero*
Yrityksen nimi*
Viesti*