Kaikki kategoriat

Ota yhteyttä

12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC

12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo optinen kaapeli patch cord 24 ytimen MPO - LC

  • Yleiskatsaus
  • Kysely
  • Aiheeseen liittyvät tuotteet
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC

12Core Data Center Om4 Red Rose runkokaapeli Mtp / mpo-patch-johto

 

Tuotekuvaus

 

MPO MTP -patch-johto

MPO-kuitupatch-johto päätetään MPO-liittimellä molemmissa päissä. Kaikki Wolonin MPO-liittimet ovat Japanista jne. MPO-patch-johto on eräänlainen tiheä kaapelikokoonpano, jota käytetään yleensä kolmella alueella.

1. Tietokeskussovellus, jolla on erittäin tiheä ympäristö

2. Valokuitu rakennukseen

3. Kuitulaitteiden sisäinen liitinsovellus.

MTP-kuituhyppyjohdin on siirtoväline, jota käytetään datakeskuslaitteiden välillä, MTP-liittimistä, MTP-liittimet on suunnitellut Conec Corporation of United States, jossa on useita innovatiivisia korkean suorituskyvyn moniytimisen pään push-in-MPO-liittimiä verrattuna tavallisiin MPO-liittimiin, sen optinen ja mekaaninen suorituskyky on parantunut erittäin hyvin.

 

MPO MTP -tuotteiden standardi: 

  • Täyttää IEC-standardin IEC-61754-7; JIS C5982;  TIA-604-5(FOCIS5); Telcordia GR-1435-CORE yhteensopiva
  • Strukturoitu kaapelointi TIA-568-C: n mukaan
  • Rinnakkainen optiikka
  1. Optisen Internetworking Forumin (OIF) mukainen
  2. InfiniBand-yhteensopiva
  •  InfiniBand
  1. 10G-kuitukanavan yhteensopiva
  2. 40G ja 100G IEEE 802.3
  3. QSFP

 

Ominaisuuksia:

  • Pieni lisäyshäviö, suuri paluuhäviö
  • MT-pohjainen monikuituliitin, 4,8,12 ja 24 kuituliittimen liittimet ja kokoonpanot
  • Taloudellinen ratkaisu kuidun massan lopettamiseen
  • Suunniteltu pieni- ja vakiohäviöisiin SM- ja MM-sovelluksiin
  • Kestävä pyöreä kaapeli, soikea kaapeli ja paljaat nauhavaihtoehdot saatavilla
  • Saatavana värikoodattuja koteloita kuitutyypin, kiillotustyypin ja/tai liitinlaadun erottamiseksi
  • Hyvä toistettavuudessa ja vaihdettavuudessa

 

MPO-yhdistimen tyypit

 Mtp/mpo Patch Cord MPO Male with Pins.jpg

 Mtp/mpo Patch Cord MPO Male with Pins.jpg

MPO MTP uros nastoilla

MPO MTP naaras ilman nastoja

Kaksi muuta selvästi näkyvää piirrettä ovat nenät ja ohjausurat (avaimet) yläosassa.

(Huomautus: Naarasliittimen on oltava yhteydessä urosliittimeen.)

 

Ennalta päättynyt MPO MTP -tekniikka-napaisuus

Kolmea napaisuusmenetelmää tyyppi A, tyyppi B ja tyyppi C käytetään oikean kaksisuuntaisen allokaation takaamiseksi.

Huomaa: Kun se on kytketty kahteen 40G QSFP+ -lähetin-vastaanottimeen, valitse napaisuudeksi tyypin B risti; kun se on kytketty muihin laitteisiin, kuten MPO -LGX -kasettiin, voit valita minkä tahansa napaisuuden tarpeen mukaan.

Mtp/mpo Patch Cord Three Polarity.jpg

 

MPO MTP -patch-johdon tekniset tiedot:

Mtp/mpo Patch Cord Specification.jpg

 

MPO MTP -häiriöindeksi

Liittimen tyyppi

Kohteiden testaaminen

Min

Max

 MPO-tietokone

ROC_X(ABS)(mm)

500

ROC_Y(ABS)(mm)

50

Angle_X astetta

-0.2

0.2

Angle_Y astetta

-0.2

0.2

Max.DH.Kaikki kuitu (nm)

-600

600

Max.DH.Ave(nm)

-300

300

Max.DH.Adj(nm)

-300

300

Ydinupotus (nm)

-300

300

Kuidun korkeus (nm)

-300

300

ROC_X(ABS)(mm)

1000

3000

MPO  APC

ROC_X(ABS)(mm)

500

ROC_Y(ABS)(mm)

50

Angle_X astetta

-0.2

0.2

Angle_Y astetta

7.8

8.2

Max.DH.Kaikki kuitu (nm)

-600

600

Max.DH.Ave(nm)

-300

300

 

Max.DH.Adj(nm)

-300

300

 

Kuidun korkeus (nm)

 

 

Huomautus: Eri monimoodikuitujen enimmäiskaistanleveydet

OM1 - 62.5 um Ydin - 10GBit jopa 33 metriä, gigabitti jopa 300m
OM2 – 50 um Core – 10GBit up to 82 meters, gigabit up to 500m
OM3 – 50 um Core, Laser Optimized – 10GBit up to 300 meters, gigabit up to 1000m

OM4 - 50 um ydin, laseroptimoitu - 10GBit jopa 550 metriä, gigabitti jopa 1000m

 

Kaapelin rakenne:

Mtp/mpo Patch Cord Cable Structures.jpgMtp/mpo Patch Cord Cable Picture.jpg

SAATAVUUS:

  • Nauha ja nippukaapeli saatavilla;
  • Patch-johto, pigtail-kaapelikokoonpanot saatavilla.
  • MT-MT nauhan patch-johto on saatavana.
  • MPO-silmukka saatavilla
Tuotteen näyttö

 

Mtp/mpo Patch Cord1.jpgMtp/mpo Patch Cord 2.jpgMtp/mpo Patch Cord 3.jpgMtp/mpo Patch Cord 5.jpg

 

 

Laadunvarmistus

 

1. Tehokas kiillotuskone, jota täydentävät MT-holkeille suunnitellut tarkkuuslevypidikkeet.
2. 3D interferometer provides verification of MTP/MPO polishing process, and making all parameters of the polished MT ferrule complies and exceeds industry standards.
3. The flexibility of the tester provides the complete spectrum of optical testing required for complex and high fiber count cable assemblies.

Mtp/mpo Patch Cord Quality Assurance.jpg

 

Yrityksen tiedot

 

Mtp/mpo Patch Cord Workshop.jpg

 

Aiheeseen liittyvät tuotteet

 

fiber optic patch cord.jpgPLC splitter.jpg

Fiber optic adapter.jpgFiber optic fast connector.jpg

UKK

 

 Lisätietoja, kiitos napsauttaa here to ask the professional salesman.

OTA YHTEYTTÄ

Sähköpostiosoite*
Nimi*
Puhelinnumero*
Yrityksen nimi*
Viesti*