Tüm Kategoriler

Temasa geçin

MPO Yama kablosu

Ev >  ÜRÜNLER >  Fiber Optik Yama Kablosu >  MPO Yama kablosu

MPO MTP Fiber jumper patch cable OM3 OM4 OM5 Multimode single model Female Male with different cores all kinds type

MPO MTP Fiber jumper yama kablosu OM3 OM4 OM5 Çok modlu tek model Kadın Erkek farklı çekirdekler her türlü tip

  • Genel bakış
  • Soruşturma
  • ilgili ürünler
MPO MTP Fiber jumper patch cable OM3 OM4 OM5 Multimode single model Female Male with different cores all kinds type
MPO MTP Fiber jumper patch cable OM3 OM4 OM5 Multimode single model Female Male with different cores all kinds type
MPO MTP Fiber jumper patch cable OM3 OM4 OM5 Multimode single model Female Male with different cores all kinds type
MPO MTP Fiber jumper patch cable OM3 OM4 OM5 Multimode single model Female Male with different cores all kinds type
MPO MTP Fiber jumper patch cable OM3 OM4 OM5 Multimode single model Female Male with different cores all kinds type
MPO MTP Fiber jumper patch cable OM3 OM4 OM5 Multimode single model Female Male with different cores all kinds type
MPO MTP Fiber jumper patch cable OM3 OM4 OM5 Multimode single model Female Male with different cores all kinds type
MPO MTP Fiber jumper patch cable OM3 OM4 OM5 Multimode single model Female Male with different cores all kinds type
MPO MTP Fiber jumper patch cable OM3 OM4 OM5 Multimode single model Female Male with different cores all kinds type
MPO MTP Fiber jumper patch cable OM3 OM4 OM5 Multimode single model Female Male with different cores all kinds type
MPO MTP Fiber jumper patch cable OM3 OM4 OM5 Multimode single model Female Male with different cores all kinds type
MPO MTP Fiber jumper patch cable OM3 OM4 OM5 Multimode single model Female Male with different cores all kinds type

Ürün açıklaması

MPO yama kablosu Giriş:

MPO Fiber Bağlantı Kablosu, her iki ucunda MPO konektörü ile sonlandırılır. OMC'nin tüm MPO Konnektörleri Tayvan, Japonya vb.. MPO yama kablosu, genellikle üç alanda kullanılan bir tür yüksek yoğunluklu kablo düzeneğidir.

1, yüksek yoğun dereceli ortam ile Veri Merkezi uygulaması

2, binaya optik fiber

3, fiber ekipmanda dahili konektör uygulaması.

 

Özellik:

 

1. Yüksek performanslı parlatma makinesi ve MT yüksükler için tasarlanmış hassas plaka tutucular ile tamamlanmaktadır.
2.3D interferometre, MPO parlatma işleminin doğrulanmasını sağlar ve cilalı MT yüksüğün tüm parametrelerini endüstri standartlarına uygun hale getirir ve aşar.
3. Test cihazının esnekliği, karmaşık ve yüksek fiber sayılı kablo düzenekleri için gerekli olan tüm optik test spektrumunu sağlar.

4. SENKON, NISSIN, USCONEC gibi seçim için her türlü mpo markası.

 

MTP ürünlerinin Standardı:

-IEC Standardı IEC-61754-7'yi karşılar; JIS C5982; TIA-604-5 (ODAK5); Telcordia GR-1435-CORE uyumlu

-TIA-568-C'ye göre yapısal kablolama

-Paralel Optik

- Optik İnternet Çalışma Forumu (OIF) Uyumlu

--InfiniBand Uyumlu

-Sonsuz Bant

             - 10G Fiber Kanal Uyumlu

             - 40G ve 100G IEEE 802.3

             -- QSFP

 

Şartname.

Bağlayıcı A

MPO dişi

Bağlayıcı B

MPO dişi

Elyaf Kategorisi

OM3 Serisi

Lif Sayısı

12

Elyaf Türü

Simplex

Dalga boyu

850nm/1310nm

Kablo Kılıfı

3,0 mm LSZH

Po -larite

B (veya A,C)

Ekleme kaybı, maks.

≤0,35 dB

Geri Dönüş Kaybı, Min.

≥55dB

Kablo Uzunluğu

10m veya özelleştirilmiş

Dayanıklılık

≥500 kez

Min. Bükülme Yarıçapı Kurulumu

29 Milimetre

Min. Bükülme Yarıçapı Çalışması

15 Milimetre

Çekme dayanımı

400 N

Ezilme direnci (Terbiyeli)

750 N / 10 cm

Ürün detayı

MPO Konnektör Çeşitleri

54632.png

_20240423104956.png

_20240423105019.png

_20240423105116.png

 

 

Paketleme ve Etiketleme

  1.png

Şirket bilgileri

 2.png

_20240423105620.jpg

_20240423105622.jpg

Sertifika

 3.png

 Sergi

Yüksek Kaliteli MPO Kablo Garantisi

1. Yüksek performanslı parlatma makinesi ve MT yüksükler için tasarlanmış hassas plaka tutucular ile tamamlanmaktadır.
2, 3D interferometre, MTP / MPO parlatma işleminin doğrulanmasını sağlar ve cilalı MT yüksüğün tüm parametrelerini endüstri standartlarına uygun hale getirir ve aşar.
3. Test cihazının esnekliği, karmaşık ve yüksek fiber sayılı kablo düzenekleri için gerekli olan tüm optik test spektrumunu sağlar.

4.png 

 

İLETİŞİME GEÇİN

E-posta Adresi*
Ad*
Telefon numarası*
Firma Adı*
İleti*