Tüm Kategoriler

Temasa geçin

MPO Yama kablosu

Ev >  ÜRÜNLER >  Fiber Optik Yama Kablosu >  MPO Yama kablosu

8 core 12 Core 24 Core Fiber Optical MPO MTP Female Patch Cord OM3 OM4 3.0mm customize length SM OM3 OM4

8 çekirdekli 12 Çekirdekli 24 Çekirdekli Fiber Optik MPO MTP Dişi Yama Kablosu OM3 OM4 3.0mm özelleştirme uzunluğu SM OM3 OM4

  • Genel bakış
  • Soruşturma
  • ilgili ürünler
8 core 12 Core 24 Core Fiber Optical MPO MTP Female Patch Cord OM3 OM4 3.0mm customize length SM OM3 OM4
8 core 12 Core 24 Core Fiber Optical MPO MTP Female Patch Cord OM3 OM4 3.0mm customize length SM OM3 OM4
8 core 12 Core 24 Core Fiber Optical MPO MTP Female Patch Cord OM3 OM4 3.0mm customize length SM OM3 OM4
8 core 12 Core 24 Core Fiber Optical MPO MTP Female Patch Cord OM3 OM4 3.0mm customize length SM OM3 OM4
8 core 12 Core 24 Core Fiber Optical MPO MTP Female Patch Cord OM3 OM4 3.0mm customize length SM OM3 OM4
8 core 12 Core 24 Core Fiber Optical MPO MTP Female Patch Cord OM3 OM4 3.0mm customize length SM OM3 OM4
8 core 12 Core 24 Core Fiber Optical MPO MTP Female Patch Cord OM3 OM4 3.0mm customize length SM OM3 OM4
8 core 12 Core 24 Core Fiber Optical MPO MTP Female Patch Cord OM3 OM4 3.0mm customize length SM OM3 OM4
8 core 12 Core 24 Core Fiber Optical MPO MTP Female Patch Cord OM3 OM4 3.0mm customize length SM OM3 OM4
8 core 12 Core 24 Core Fiber Optical MPO MTP Female Patch Cord OM3 OM4 3.0mm customize length SM OM3 OM4
8 core 12 Core 24 Core Fiber Optical MPO MTP Female Patch Cord OM3 OM4 3.0mm customize length SM OM3 OM4
8 core 12 Core 24 Core Fiber Optical MPO MTP Female Patch Cord OM3 OM4 3.0mm customize length SM OM3 OM4
Ürün açıklaması

MPO kablo düzenekleri, dişi ila dişi 12 çekirdekli MPO konektörüne sahiptir. OM3 kablo tipi, kablo, veri merkezinde kablo genişletmek için yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Özellik

  • 12 damarlı kablo bağlantısı
  • OM3 fiber optik kablo
  • 10G ağını sorunsuz bir şekilde 40G, 100G ağına yükseltin, 100G iletim gecikmesi gereksinimini destekleyin
  • Mini yuvarlak tip kablo, küçük çaplı, daha küçük gövde kablosu ve daha küçük bükülme yarıçapı ile benimser, depolama ve kablo kurulumu için kolaydır
  • Her iki uçta toz geçirmez, basınç dayanımı, çekme dayanımı koruyucu kılıf kullanın, nakliye ve kurulum sürecinde kabloları ve fiber optik konektörleri hasardan etkili bir şekilde koruyabilir

Özellikler  

MTP / MPO Konektörü
Fiber ModuTek ModMultimode
Ekleme Kaybı (dB)≤0,70 (Standart)≤0,70 (Standart)
≤0.35 (Mükemmel)≤0.35 (Mükemmel)
Geri Dönüş Kaybı (dB)≥60≥20
Dayanıklılık (dB)≤0.2  (500 kez çiftleşme)
Çekme Dayanımı (kgf)10
Çalışma Sıcaklığı (°C)-20 ~ +70
LC / SC / FC / ST / E2000 Bağlayıcı
Fiber ModuTek ModMultimode
Ekleme Kaybı (dB)≤0,30≤0,30
Geri Dönüş Kaybı (dB)≥60≥20
Dayanıklılık (dB)≤0.2  500 kez çiftleşme
Çekme Dayanımı (kgf)10
Çalışma Sıcaklığı (°C)-20 ~ +70


QQ20170911132011.jpgMPO24 CORE (5).jpgMPO24 CORE (1).jpg
18.jpg

Ambalaj ve nakliye

02packing

Shipping.jpg

Teslimat Detayları Normalde, depozitonuzu aldığınızda 7 iş günü içinde malları göndeririz.
We have our own shipping agent who handle with DHL,EMS,FedEx,UPS,TNT,AIR,SEA.
  

 
Şirket bilgileri

Wuhan Wolon İletişim teknolojisi A.Ş., LTD'dir. benS bulunan Optik Vadisi, Wuhan, Çin. O Ar-Ge, ürün konusunda uzmanlaşmıştıriyon ve satış in PLC ayırıcıYama kablosu, fiber optik kablo,   fiber optik dağıtım çerçevesi, optik modül, optik kablo çapraz bağlantı kabini ve diğer FTTH ürünleri.  

      Optik araştırma ve üretimdeki büyük teknoloji ile, Wolon, zengin Ar-Ge deneyimine ve güçlü bir teknoloji inovasyonu yeteneğine sahip olan fiber iletişim konusunda bir grup optik yetenek toplar. Firmamız üretim, test ve paketleme konusunda dünyanın gelişmiş ekipmanlarına sahiptir. Wolon, 2013 yılında sıkı bir kalite kontrol sistemine sahiptir, aynı zamanda ISO9001 sertifikası ve TLC sertifikasını geçmiştir.

    Dünyanın önde gelen marka iletişim ürünlerini yaratmak için,  Wolon her zaman " Önce Kalite,  Müşteri Odaklı Amaç, Yenilikçi Teknoloji Üzerine Geliştirme" şirketimizin temel değerleri olarak.  Fabrikamızı ve şirketimizi bizimle birlikte ziyaret etmek için yurtiçi ve yurtdışındaki insanları içtenlikle bekliyoruz. Size en iyi ürün ve hizmeti sunacağız.

0.jpg 

Sertifikalar

ISO 9001Wuhan-Wolon-Cloud-Network-Communication-Technology-Co-Ltd-%20(1)

 

Sergi

_20190620164349.jpg_20190620164104.jpg 

İş Ortağımız

Wolon partner  

İLETİŞİME GEÇİN

E-posta Adresi*
Ad*
Telefon numarası*
Firma Adı*
İleti*