Tüm Kategoriler

Temasa geçin

MPO Yama kablosu

Ev >  ÜRÜNLER >  Fiber Optik Yama Kablosu >  MPO Yama kablosu

12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC

12 Çekirdekli Veri Merkezi Om4 Kırmızı Gül Yuvarlak Mtp Mpo Optik Kablo Yama Kablosu 24 çekirdekli MPO - LC

  • Genel bakış
  • Soruşturma
  • ilgili ürünler
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC

12Core Veri Merkezi Om4 Kırmızı Gül Gövde Kablosu Mtp / mpo Yama Kablosu

 

Ürün açıklaması

 

MPO MTP yama kablosu

MPO Fiber Bağlantı Kablosu, her iki ucunda MPO konektörü ile sonlandırılır. Wolon'un tüm MPO Konnektörleri Japonya'dandır . MPO yama kablosu, genellikle üç alanda kullanılan bir tür yüksek yoğunluklu kablo düzeneğidir .

1. Yüksek yoğun dereceli ortama sahip Veri Merkezi uygulaması

2. Binaya fiber optik

3. Fiber ekipmanda dahili konektör uygulaması.

MTP fiber jumper, veri merkezi ekipmanı arasında kullanılan bir iletim ortamıdır, MTP konektörleri, sıradan MPO konektörlerine kıyasla çok sayıda yenilikçi yüksek performanslı çok çekirdekli uç push-in MPO konektörü ile Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Conec Corporation tarafından tasarlanmıştır, optik ve mekanik performansı çok iyi bir şekilde geliştirilmiştir.

 

MPO MTP ürünlerinin Standardı: 

  • IEC Standardı IEC-61754-7'yi karşılar; JIS C5982;  TIA-604-5 (ODAK5); Telcordia GR-1435-CORE uyumlu
  • TIA-568-C'ye göre yapısal kablolama
  • Paralel Optik
  1. Optik Ağlar Arası Çalışma Forumu (OIF) Uyumlu
  2. InfiniBand Uyumlu
  •  Sonsuz Bant
  1. 10G Fiber Kanal Uyumlu
  2. 40G ve 100G IEEE 802.3
  3. QSFP (QSFP)

 

Özellik:

  • Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı
  • MT tabanlı Multi-fiber Konnektör, 4,8,12 ve 24 fiber konnektör sonlandırmaları ve montajları
  • Fiberin toplu olarak sonlandırılması için ekonomik çözüm
  • Düşük kayıplı ve standart kayıplı SM ve MM uygulamaları için tasarlanmıştır
  • Sağlamlaştırılmış yuvarlak kablo, oval kablo ve çıplak şerit seçenekleri mevcuttur
  • Fiber tipini, cila tipini ve/veya konektör kalitesini ayırt etmek için renk kodlu muhafazalar mevcuttur
  • Tekrarlanabilirlik ve değiştirilebilirlik açısından iyi

 

MPO Konnektör Çeşitleri

 Mtp/mpo Patch Cord MPO Male with Pins.jpg

 Mtp/mpo Patch Cord MPO Male with Pins.jpg

MPO MTP Erkek Pimli

MPO MTP Dişi Pimsiz

Açıkça görülebilen diğer iki özellik, üst taraftaki burunlar ve kılavuz oluklardır (anahtarlar).

(Not: Dişi konnektörün erkek konnektör tipine bağlanması gerekir.)

 

Önceden sonlandırılmış MPO MTP Teknolojisi-Polarite

Doğru çift yönlü tahsisi garanti etmek için Tip A, Tip B ve Tip C olmak üzere üç polarite yöntemi kullanılır.

Lütfen Dikkat: İki adet 40G QSFP + alıcı-verici ile bağlandığında, lütfen polarite olarak B Tipi Çapraz'ı seçin; MPO -LGX Kaset gibi diğer ekipmanlarla bağlandığında, istediğiniz kutuplardan herhangi birini seçebilirsiniz.

Mtp/mpo Patch Cord Three Polarity.jpg

 

MPO MTP yama kablosunun Özellikleri:

Mtp/mpo Patch Cord Specification.jpg

 

MPO MTP Girişim indeksi

Bağlayıcı tipi

Öğeleri test etme

Min

Max

MPO  Bilgisayar

ROC_X (abs) (mm)

500

ROC_Y (abs) (mm)

50

Angle_X (derece)

-0.2

0.2

Angle_Y (derece)

-0.2

0.2

Max.DH.Tüm Elyaf (nm)

-600

600

Maks.DH.Ave(nm)

-300

300

Maks.DH.Adj(nm)

-300

300

Çekirdek Daldırma (nm)

-300

300

Elyaf yüksekliği (nm)

-300

300

ROC_X (abs) (mm)

1000

3000

MPO  APC (Hassas Erişimli Bölge)

ROC_X (abs) (mm)

500

ROC_Y (abs) (mm)

50

Angle_X (derece)

-0.2

0.2

Angle_Y (derece)

7.8

8.2

Max.DH.Tüm Elyaf (nm)

-600

600

Maks.DH.Ave(nm)

-300

300

 

Maks.DH.Adj(nm)

-300

300

 

Elyaf yüksekliği (nm)

 

 

Not: Farklı Çok Modlu Fiberlerin Maksimum Bant Genişlikleri

OM1 – 62.5 um Çekirdek – 33 metreye kadar 10GBit, 300 m'ye kadar gigabit
OM2 – 50 um Core – 10GBit up to 82 meters, gigabit up to 500m
OM3 – 50 um Core, Laser Optimized – 10GBit up to 300 meters, gigabit up to 1000m

OM4 – 50 um Çekirdek, Lazer Optimize Edilmiş – 550 metreye kadar 10GBit, 1000 m'ye kadar gigabit

 

Kablo Yapısı:

Mtp/mpo Patch Cord Cable Structures.jpgMtp/mpo Patch Cord Cable Picture.jpg

KULLANILABİLİRLİK:

  • Şerit ve demet kablosu mevcuttur;
  • Yama kablosu, pigtail kablo düzenekleri mevcuttur.
  • MT-MT şerit yama kablosu mevcuttur.
  • MPO Geri Döngü mevcut
Ürün Teşhir

 

Mtp/mpo Patch Cord1.jpgMtp/mpo Patch Cord 2.jpgMtp/mpo Patch Cord 3.jpgMtp/mpo Patch Cord 5.jpg

 

 

Kalite güvencesi

 

1. Yüksek performanslı parlatma makinesi ve MT yüksükler için tasarlanmış hassas plaka tutucular ile tamamlanmaktadır.
2. 3D interferometer provides verification of MTP/MPO polishing process, and making all parameters of the polished MT ferrule complies and exceeds industry standards.
3. The flexibility of the tester provides the complete spectrum of optical testing required for complex and high fiber count cable assemblies.

Mtp/mpo Patch Cord Quality Assurance.jpg

 

Şirket bilgileri

 

Mtp/mpo Patch Cord Workshop.jpg

 

ilgili ürünler

 

fiber optic patch cord.jpgPLC splitter.jpg

Fiber optic adapter.jpgFiber optic fast connector.jpg

SSS

 

 Daha fazla detay, lütfen tık here to ask the professional salesman.

İLETİŞİME GEÇİN

E-posta Adresi*
Ad*
Telefon numarası*
Firma Adı*
İleti*