Alle categorieën

Neem contact op

MPO Flardkoord

Thuis >  PRODUCTEN >  Glasvezel patchkabel >  MPO Flardkoord

mpo mtp om4 12 core mpo patch cord

MPO MTP OM4 12 Kern MPO Flardkoord

  • Overzicht
  • Onderzoek
  • Verwante producten
mpo mtp om4 12 core mpo patch cord
mpo mtp om4 12 core mpo patch cord
mpo mtp om4 12 core mpo patch cord
mpo mtp om4 12 core mpo patch cord
mpo mtp om4 12 core mpo patch cord
mpo mtp om4 12 core mpo patch cord
mpo mtp om4 12 core mpo patch cord
mpo mtp om4 12 core mpo patch cord
mpo mtp om4 12 core mpo patch cord
mpo mtp om4 12 core mpo patch cord
mpo mtp om4 12 core mpo patch cord
mpo mtp om4 12 core mpo patch cord

MPO MTP OM4 12 Kern MPO Flardkoord

Productomschrijving

 

MPO-kabelassemblages zijn met 12 kern MPO-schakelaar vrouwelijk aan vrouwelijk. Kabeltype OM4, de kabel wordt veel gebruikt voor het uitbreiden van kabels in het datacenter.

 

Functies

OM4 glasvezelkabel

Upgrade soepel 10G-netwerk naar 40G, 100G-netwerk, ondersteuning voor 100G-transmissielatentievereiste

Keurt mini-ronde typekabel, kleine diameter, met kleinere boomstamkabel en kleinere buigende straal, gemakkelijk voor opslag en kabelinstallatie goed

Gebruik stofdichte, druksterkte, treksterkte beschermhoes aan beide uiteinden, kan kabels en glasvezelconnectoren in het transport- en installatieproces effectief beschermen tegen schade

 

Specificaties  
MTP/MPO-schakelaar
Vezel modusEnkele modusMultimode
Verlies van insertie (dB)≤0,70 (standaard)≤0,70 (standaard)
  
≤0.35 (Elite)≤0.35 (Elite)

Retour Verlies (dB)

 

≥60≥20
Duurzaamheid (dB)≤0,2  (500 keer paren)
Treksterkte (kgf)10
Werktemperatuur (°C)-20 ~ +70
LC/SC/FC/ST/E2000-aansluiting
Vezel modusEnkele modusMultimode
Verlies van insertie (dB)≤0.30 uur≤0.30 uur
Retour Verlies (dB)≥60≥20
Duurzaamheid (dB)≤0,2  500 keer paren
Treksterkte (kgf)10
Werktemperatuur (°C)-20 ~ +70
Vezel Specificatie      
Vezel TypeMultimodeEnkele modus
OM1OM2OM3OM4G.652G.657
Diameter van de kern (um)62.5/12550/12550/12550/1259/1259/125
Golflengten (nm)850/1300850/1300850/1300850/13001310/15501310/1550
Max. Demping (dB/km)3.5/1.53.5/1.53.5/1.53.5/1.50.36/0.250.36/0.25
Min. OFL-bandbreedte  (MHz·km)200/500500/5001500/5003500/500--
Min. effectieve modale bandbreedte (MHz·km)-50020004700--

 

 Structuur:

04 structure.jpg

 

 

Product foto:

 

 HTB1G1ymQhTpK.jpgHTB1mTCLQhnaK.jpg

Fabriek:

 01factory.jpg

Verpakking en verzending

 02packing.jpg

 

 

Certificaten

EN71 - .jpgROHS - .jpg 

 

NEEM CONTACT OP

E-mailadres*
Naam*
Telefoonnummer*
Bedrijfsnaam*
Bericht*