Alle categorieën

Neem contact op

MPO Flardkoord

Thuis >  PRODUCTEN >  Glasvezel patchkabel >  MPO Flardkoord

12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC

12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 kern MPO - LC

  • Overzicht
  • Onderzoek
  • Verwante producten
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC
12Core Data Center Om4 Red Rose Round Mtp Mpo Optical Cable Patch Cord 24 core MPO - LC

12Core Data Center Om4 Red Rose Trunk Cable Mtp/mpo Patch Cord

 

Productomschrijving

 

MPO MTP flardenkoord

Het MPO-Koord van het Vezelflard wordt geëindigd met MPO-schakelaar aan beide einden. Al MPO-Schakelaars van Wolon zijn van Japan enz. MPO-flardkoord is een soort hoge dichtheidskabelassemblages die over het algemeen op drie gebieden worden gebruikt.

1. De Data Center-toepassing met een omgeving met hoge dichtheid

2. De glasvezel naar het gebouw

3. De interne schakelaartoepassing in vezelmateriaal.

MTP-vezeljumper is een transmissiemiddel dat tussen datacentermateriaal wordt gebruikt, van MTP-schakelaars, worden MTP-schakelaars ontworpen door Conec Corporation van de Verenigde Staten met veelvoudige innovatieve high-performance multi-core end push-in MPO-schakelaar, vergeleken met gewone MPO-schakelaars, zijn optische en mechanische prestaties zijn zeer goed verbeterd.

 

MPO MTP-producten ' Standaard: 

  • Voldoet aan IEC-norm IEC-61754-7; JIS C5982;  TIA-604-5 (FOCIS5); Voldoet aan Telcordia GR-1435-CORE
  • Gestructureerde bekabeling volgens TIA-568-C
  • Parallelle optiek
  1. Voldoet aan het Optical Internetworking Forum (OIF)
  2. Compatibel met InfiniBand
  •  InfiniBand
  1. Voldoet aan 10G Fiber Channel
  2. 40G en 100G IEEE 802.3
  3. QSFP

 

Functies:

  • Laag insertieverlies, hoog retourverlies
  • MT gebaseerde Multi-fiber Connector, 4,8,12 en 24 vezelconnectorbeëindigingen en assemblages
  • Economische oplossing voor massa-beëindiging van glasvezel
  • Ontworpen voor SM- en MM-toepassingen met laag verlies en standaardverlies
  • Robuuste ronde kabel, ovale kabel en blanke lintopties beschikbaar
  • Kleurgecodeerde behuizingen beschikbaar om onderscheid te maken tussen vezeltype, polijsttype en/of connectorkwaliteit
  • Goed in herhaalbaarheid en uitwisselbaarheid

 

Soorten MPO-connectoren

 Mtp/mpo Patch Cord MPO Male with Pins.jpg

 Mtp/mpo Patch Cord MPO Male with Pins.jpg

MPO MTP Mannelijk met Pinnen

MPO MTP Vrouwelijk zonder pinnen

Twee andere duidelijk zichtbare kenmerken zijn de neuzen en geleidingsgroeven (sleutels) aan de bovenzijde.

(Opmerking: de vrouwelijke connector moet worden aangesloten op het mannelijke connectortype.)

 

Vooraf beëindigde MPO MTP-technologie-polariteit

De drie polariteitsmethoden Type A, Type B en Type C worden gebruikt om de juiste bidirectionele toewijzing te garanderen.

Let op: als het is aangesloten met twee 40G QSFP+ transceivers, kies dan het Type B Cross als polariteit; wanneer het is aangesloten op andere apparatuur zoals MPO-LGX-cassette, kunt u een van de polariteiten kiezen zoals u nodig hebt.

Mtp/mpo Patch Cord Three Polarity.jpg

 

MPO MTP patchkabel 's Specificatie:

Mtp/mpo Patch Cord Specification.jpg

 

MPO MTP interferentie-index

Type aansluiting

Items testen

Min

Max

MPO-pc  

ROC_X (buikspieren) (mm)

500

ROC_Y (buikspieren) (mm)

50

Angle_X (graden)

-0.2

0.2

Angle_Y (graden)

-0.2

0.2

Max.DH.All Vezel (nm)

-600

600

Max.DH.Ave(nm)

-300

300

Max.DH.Adj(nm)

-300

300

Max. Kerndip (nm)

-300

300

Vezelhoogte (nm)

-300

300

ROC_X (buikspieren) (mm)

1000

3000

MPO  APC

ROC_X (buikspieren) (mm)

500

ROC_Y (buikspieren) (mm)

50

Angle_X (graden)

-0.2

0.2

Angle_Y (graden)

7.8

8.2

Max.DH.All Vezel (nm)

-600

600

Max.DH.Ave(nm)

-300

300

 

Max.DH.Adj(nm)

-300

300

 

Vezelhoogte (nm)

 

 

Opmerking: Maximale bandbreedtes van verschillende multimode-vezels

OM1 – 62,5 um Core – 10GBit tot 33 meter, gigabit tot 300m
OM2 – 50 um Core – 10GBit up to 82 meters, gigabit up to 500m
OM3 – 50 um Core, Laser Optimized – 10GBit up to 300 meters, gigabit up to 1000m

OM4 – 50 um Core, Laser Geoptimaliseerd – 10GBit tot 550 meter, gigabit tot 1000m

 

Kabel Structuur:

Mtp/mpo Patch Cord Cable Structures.jpgMtp/mpo Patch Cord Cable Picture.jpg

BESCHIKBAARHEID:

  • Lint en bundelkabel aanwezig;
  • Patchkabel, pigtail-kabelassemblages beschikbaar.
  • MT-MT lint patchkoord is beschikbaar.
  • MPO Loopback beschikbaar
Product Weergave

 

Mtp/mpo Patch Cord1.jpgMtp/mpo Patch Cord 2.jpgMtp/mpo Patch Cord 3.jpgMtp/mpo Patch Cord 5.jpg

 

 

Kwaliteitsbewaking

 

1. Krachtige polijstmachine en aangevuld met precisieplaathouders die zijn ontworpen voor MT-adereindhulzen.
2. 3D interferometer provides verification of MTP/MPO polishing process, and making all parameters of the polished MT ferrule complies and exceeds industry standards.
3. The flexibility of the tester provides the complete spectrum of optical testing required for complex and high fiber count cable assemblies.

Mtp/mpo Patch Cord Quality Assurance.jpg

 

Bedrijfsgegevens

 

Mtp/mpo Patch Cord Workshop.jpg

 

Verwante producten

 

fiber optic patch cord.jpgPLC splitter.jpg

Fiber optic adapter.jpgFiber optic fast connector.jpg

FAQ

 

 Meer details, gelieve vriendelijk te zijn klikken here to ask the professional salesman.

NEEM CONTACT OP

E-mailadres*
Naam*
Telefoonnummer*
Bedrijfsnaam*
Bericht*