Semua Kategori

Berhubung

Kabel Drop FTTX

Rumah >  PRODUK >  Kabel gentian optik >  Kabel Drop FTTX

FTTH 1 core fiber optic cable 500m 5.0mm double sheath 4.6mm 6.0 G657A2 indoor outdoor drop cable fiber optic 1km price

FTTH 1 kabel gentian optik teras 500m 5.0mm sarung berganda 4.6mm 6.0 G657A2 dalaman kabel drop luaran gentian optik 1km harga

  • Gambaran keseluruhan
  • Siasatan
  • Produk Berkaitan
FTTH 1 core fiber optic cable 500m 5.0mm double sheath 4.6mm 6.0 G657A2 indoor outdoor drop cable fiber optic 1km price
FTTH 1 core fiber optic cable 500m 5.0mm double sheath 4.6mm 6.0 G657A2 indoor outdoor drop cable fiber optic 1km price
FTTH 1 core fiber optic cable 500m 5.0mm double sheath 4.6mm 6.0 G657A2 indoor outdoor drop cable fiber optic 1km price
FTTH 1 core fiber optic cable 500m 5.0mm double sheath 4.6mm 6.0 G657A2 indoor outdoor drop cable fiber optic 1km price
FTTH 1 core fiber optic cable 500m 5.0mm double sheath 4.6mm 6.0 G657A2 indoor outdoor drop cable fiber optic 1km price
FTTH 1 core fiber optic cable 500m 5.0mm double sheath 4.6mm 6.0 G657A2 indoor outdoor drop cable fiber optic 1km price
FTTH 1 core fiber optic cable 500m 5.0mm double sheath 4.6mm 6.0 G657A2 indoor outdoor drop cable fiber optic 1km price
FTTH 1 core fiber optic cable 500m 5.0mm double sheath 4.6mm 6.0 G657A2 indoor outdoor drop cable fiber optic 1km price
FTTH 1 core fiber optic cable 500m 5.0mm double sheath 4.6mm 6.0 G657A2 indoor outdoor drop cable fiber optic 1km price
FTTH 1 core fiber optic cable 500m 5.0mm double sheath 4.6mm 6.0 G657A2 indoor outdoor drop cable fiber optic 1km price
FTTH 1 core fiber optic cable 500m 5.0mm double sheath 4.6mm 6.0 G657A2 indoor outdoor drop cable fiber optic 1km price
FTTH 1 core fiber optic cable 500m 5.0mm double sheath 4.6mm 6.0 G657A2 indoor outdoor drop cable fiber optic 1km price

FTTH 1 core fiber optic cable 500m 5.0mm double sheath 4.6mm 6.0 G657A2 indoor outdoor drop cable fiber optic 1km price manufactureFTTH 1 kabel gentian optik teras 500m 5.0mm sarung berganda 4.6mm 6.0 G657A2 kabel drop luaran dalaman gentian optik
Penerangan Produk

 

Item Ujian

Keadaan Ujian

Nilai(dB)

UPC

APC

Prestasi Optik

Kehilangan Sisipan

Sumber cahaya LED 1310nm

<0.3

<0.3

Kerugian Pulangan

Sumber cahaya LED 1310nm

>50

>60

Prestasi Alam Sekitar

(Max. Perubahan Kehilangan Sisipan)

Suhu tinggi

+85°C168 jam

<0.2

Kitaran suhu

-40-+75°C, 21 Kitaran 168 jam

<0.2

Penuaan Kelembapan

+75°C, 95%R.H,168 jam

<0.2

Berbasikal Kelembapan / Pemeluwapan

-10°C-+65°C, 90%~100%RH, 14 kitaran 168 jam

<0.2

Prestasi Mekanikal

( Max. Perubahan Kerugian Sisipan)

Getaran

10-55Hz, 1.5mm(p-p)

<0.2

Flex

0.9kg,-90o~+90o ulangan untuk 100 kitaran

<0.2

Kilasan

1.35kg,90o~+90o  ,10kali

<0.2

Tahan tegangan

90N,10min

<0.2

Singgah

H=1.5M,Jumlah 8 titis

<0.2

Pertukaran

Secara rawak

<0.2

Ketahanan

500 kali ganda

<0.2

Permohonan: 10m terakhir FTTH. Menawarkan isyarat optik kepada ONU atau Modem Optik.

 


 ftth drop cable

ftth drop cable

Maklumat Syarikat
 ftth drop cable
 

ftth drop cable

 

Pembungkusan & Penghantaran

ftth drop cable

Pensijilan

ftth drop cable

Pameran

ftth drop cable

_20240116112034

Kerjasama

ftth drop cable

Soalan lazim

S: Bagaimana saya boleh mendapatkan kuota?

J: Hanya tulis pertanyaan dengan butiran permintaan anda, di bawah kotak dialog messge, dan hantar .

Penjual kami akan membalas anda dalam masa yang singkat.

 

S: Apa itu MOQ?

A: Satu bahagian boleh didapati.

 

S: Bolehkah anda menyediakan perkhidmatan OEM?

J: Pasti, kami mempunyai barisan pengeluaran yang lengkap , kami boleh melakukan pengeluaran sebagai permintaan anda.

 

S: Bolehkah saya mendapatkan sampel terlebih dahulu?

J: Ya, Kami boleh memberikan anda sampel untuk memeriksa kualiti produk.

BERHUBUNG

Alamat Emel*
Nama*
Nombor Telefon*
Nama Syarikat*
Mesej*