Semua Kategori

Berhubung

Factory Price OEM 2 Meter Fiber Jumper Single Mode SC/UPC Fiber Optic Patch Cord

Harga Kilang OEM 2 Meter Fiber Jumper Mod Tunggal SC/UPC Fiber Optik Patch Cord

  • Gambaran keseluruhan
  • Siasatan
  • Produk Berkaitan
Factory Price OEM 2 Meter Fiber Jumper Single Mode SC/UPC Fiber Optic Patch Cord
Factory Price OEM 2 Meter Fiber Jumper Single Mode SC/UPC Fiber Optic Patch Cord
Factory Price OEM 2 Meter Fiber Jumper Single Mode SC/UPC Fiber Optic Patch Cord
Factory Price OEM 2 Meter Fiber Jumper Single Mode SC/UPC Fiber Optic Patch Cord
Factory Price OEM 2 Meter Fiber Jumper Single Mode SC/UPC Fiber Optic Patch Cord
Factory Price OEM 2 Meter Fiber Jumper Single Mode SC/UPC Fiber Optic Patch Cord
Factory Price OEM 2 Meter Fiber Jumper Single Mode SC/UPC Fiber Optic Patch Cord
Factory Price OEM 2 Meter Fiber Jumper Single Mode SC/UPC Fiber Optic Patch Cord
Factory Price OEM 2 Meter Fiber Jumper Single Mode SC/UPC Fiber Optic Patch Cord
Factory Price OEM 2 Meter Fiber Jumper Single Mode SC/UPC Fiber Optic Patch Cord
Factory Price OEM 2 Meter Fiber Jumper Single Mode SC/UPC Fiber Optic Patch Cord
Factory Price OEM 2 Meter Fiber Jumper Single Mode SC/UPC Fiber Optic Patch Cord

Harga Kilang OEM 2 Meter Fiber Jumper Mod Tunggal SC/UPC Fiber Optik Patch Cord

Maklumat produk

Tampalan optik Cord dan pigtail adalah bahagian asas untuk penghantaran optik. Mereka terdiri daripada kabel gentian optik dan penyambung yang ditamatkan. Wolon mempunyai kapasiti dan pengalaman yang kuat untuk menyokong sebarang permintaan yang besar .

 

Ciri

 

 

Kehilangan sisipan rendah, kerugian pulangan tinggi

Kebolehulangan dan Pertukaran yang Baik

 

 

Permohonans

 

Sistem Jarak Jauh, Metro dan Akses

CATV Fiber dan Sistem Rangkaian Gentian

 

Spesifikasi:

 

Parameter

Unit

Nilai

Jenis Penyambung

 

FC/UPC,FC/APC,SC/UPC,SC/APC,LC/UPC,LC/APC,ST/PC,MPO

Jenis Gentian

 

Pelbagai mod

Mod Tunggal

Kehilangan Sisipan

Db

Typ.≤0.1 Max.≤0.2

Typ.≤0.1 Max.≤0.3

Kerugian Pulangan (Typ.)

Db

≥36 (tiada penyambung APC)

/PC

/UPC

/APC

 

 

 

≥45

≥50

≥55

Kebolehulangan

Db

≤0.1

Pertukaran

Db

≤0.2

Ketahanan sambungan

Times

≥1000

Suhu Operasi/Penyimpanan

°C

-40~+80

 

 

 Paparan Produk

 

1 (2)2.jpg

017.jpg

 

Sekiranya anda mahukan maklumat teknologi yang lebih khusus, sila klik PaulChen

PLC splitter.jpg

 

 

Pilihan penyambung

 -9 .jpg

Maklumat Syarikat

 

Kompeni Wuhan Wolon teknologi Co., LTD. Terletak di  Lembah Optik Wuhan China. ia  pakar dalam R & D, produk dan jualan  Pembahagi PLC,kabel gentian optik,  , kord tampalan,  bingkai pengedaran gentian optik, modul optik, kabinet sambungan silang kabel optik dan produk FTTH lains.  Dengan teknologi yang hebat dalam penyelidikan dan pengeluaran optik, wolon mengumpulkan sekumpulan bakat optik pada komunikasi gentian, yang mempunyai pengalaman yang kaya dengan R & D dan keupayaan inovasi teknologi yang kuat. Syarikat kami mempunyai duniaperalatan canggih dalam menghasilkan, menguji dan membungkus. Wolon mempunyai sistem kawalan kualiti yang ketat pada tahun 2013.  pada masa yang sama lulus pensijilan ISO9001 dan pensijilan TLC.

Untuk mencipta duniaproduk komunikasi jenama terkemuka,  Wolon sentiasa menetapkan Kualiti pertama,  Tujuan Berfokuskan Pelanggan, Membangunkan Teknologi Inovatif sebagai nilai teras syarikat kami.  Kami sangat berharap kepada orang-orang di dalam dan luar negara untuk melawat kilang dan korporat kami dengan kami. Kami akan menyediakan produk dan perkhidmatan terbaik kepada anda.

-11 .jpg

 Syarikat dan jenama yang koratetif

Brand.jpg

Produk berkaitan

Berikut adalah beberapa produk berkaitan yang dihasilkan oleh syarikat kami, jika anda mempunyai permintaan, anda boleh klik gambar di bawah untuk maklumat lanjut.

 

MPO.jpgPATCH CORD.jpgbox.jpgFAST.jpg

Klik Di Sini, home.JPGuntuk maklumat lanjut mengenai laman web kami.

Soalan lazim

 

S: Bagaimana saya boleh mendapatkan kuota?

J: Hanya tulis pertanyaan dengan butiran permintaan anda, di bawah kotak dialog messge, dan hantar .

Penjual kami akan membalas anda dalam masa yang singkat.

 

S: Apa itu MOQ?

A: Satu bahagian boleh didapati.

 

S: Bolehkah anda menyediakan perkhidmatan OEM?

J: Pasti, kami mempunyai barisan pengeluaran yang lengkap , kami boleh melakukan pengeluaran sebagai permintaan anda.

 

S: Bolehkah saya mendapatkan sampel terlebih dahulu?

J: Ya, Kami boleh memberikan anda sampel untuk memeriksa kualiti produk.

BERHUBUNG

Alamat Emel*
Nama*
Nombor Telefon*
Nama Syarikat*
Mesej*