Semua Kategori

Berhubung

OptiTaps SC APC outdoor Simplex SMF G657A LSZH jacket patch cord 3.0mm 5.0mm

OptiTaps SC APC luaran Simplex SMF G657A LSZH jaket tampalan tali 3.0mm 5.0mm

  • Gambaran keseluruhan
  • Siasatan
  • Produk Berkaitan
OptiTaps SC APC outdoor Simplex SMF G657A LSZH jacket patch cord 3.0mm 5.0mm
OptiTaps SC APC outdoor Simplex SMF G657A LSZH jacket patch cord 3.0mm 5.0mm
OptiTaps SC APC outdoor Simplex SMF G657A LSZH jacket patch cord 3.0mm 5.0mm
OptiTaps SC APC outdoor Simplex SMF G657A LSZH jacket patch cord 3.0mm 5.0mm
OptiTaps SC APC outdoor Simplex SMF G657A LSZH jacket patch cord 3.0mm 5.0mm
OptiTaps SC APC outdoor Simplex SMF G657A LSZH jacket patch cord 3.0mm 5.0mm
OptiTaps SC APC outdoor Simplex SMF G657A LSZH jacket patch cord 3.0mm 5.0mm
OptiTaps SC APC outdoor Simplex SMF G657A LSZH jacket patch cord 3.0mm 5.0mm
OptiTaps SC APC outdoor Simplex SMF G657A LSZH jacket patch cord 3.0mm 5.0mm
OptiTaps SC APC outdoor Simplex SMF G657A LSZH jacket patch cord 3.0mm 5.0mm
OptiTaps SC APC outdoor Simplex SMF G657A LSZH jacket patch cord 3.0mm 5.0mm
OptiTaps SC APC outdoor Simplex SMF G657A LSZH jacket patch cord 3.0mm 5.0mm

OptiTap SC APC Simplex SMF G657A Tali tampalan jaket LSZH

  

Tampalan optik Cord dan pigtail adalah bahagian asas untuk penghantaran optik. Mereka terdiri daripada kabel gentian optik dan penyambung yang ditamatkan. Wolon mempunyai kapasiti dan pengalaman yang kuat untuk menyokong sebarang permintaan yang besar .

 

Ciri

 

 

Kehilangan sisipan rendah, kerugian pulangan tinggi

Kebolehulangan dan Pertukaran yang Baik

 

 

Permohonans

 

Sistem Jarak Jauh, Metro dan Akses

CATV Fiber dan Sistem Rangkaian Gentian

 

Spesifikasi:

 

Parameter

Unit

Nilai

Jenis Penyambung

 

FC/UPC,FC/APC,SC/UPC,SC/APC,LC/UPC,LC/APC,ST/PC,MPO

Jenis Gentian

 

Pelbagai mod

Mod Tunggal

Kehilangan Sisipan

Db

Typ.≤0.1 Max.≤0.2

Typ.≤0.1 Max.≤0.3

Kerugian Pulangan (Typ.)

Db

≥36 (tiada penyambung APC)

/PC

/UPC

/APC

 

 

 

≥45

≥50

≥55

Kebolehulangan

Db

≤0.1

Pertukaran

Db

≤0.2

Ketahanan sambungan

Times

≥1000

Suhu Operasi/Penyimpanan

°C

-40~+80

 

 

Lukisan:

 

.jpg

 

 

Maklumat Syarikat

   Wuhan Wolon teknologi komunikasi Co., Ltd. terletak di China Optical Valley-Wuhan. Ia pakar dalam R &D, Pengeluaran dan jualan plc spltter, kord tampalan, Rangka pengedaran gentian optik, Kabinet sambungan silang kabel optik dan produk FTTH lain. Dengan teknologi hebat dalam penyelidikan dan pengeluaran optik.

 

Maklumat Syarikat
OptiTaps SC APC outdoor Simplex SMF G657A LSZH jacket patch cord 3.0mm 5.0mm details
OptiTaps SC APC outdoor Simplex SMF G657A LSZH jacket patch cord 3.0mm 5.0mm manufacture
 
OptiTaps SC APC outdoor Simplex SMF G657A LSZH jacket patch cord 3.0mm 5.0mm factory
OptiTaps SC APC outdoor Simplex SMF G657A LSZH jacket patch cord 3.0mm 5.0mm details

Hibib:

1.jpg2.jpg3.jpg 

Pensijilan

2018ISO.jpg 

Soalan lazim

FAQ.jpg 

Pembungkusan &Shippment

P750.jpg 

Hubungi kami
Candy Lin
Whatsapp/Sel: +86-1881 852 5386
Tel.: +86 27 88775187
 
 
Wuhan Wolon Communication Technology Co., Ltd.
F5, B 4-03, Fasa 3 Teras Lembah Optik, No.303 Jalan Lembah Optik,
Daerah Pembangunan Teknologi Baru Tasik Timur, Bandar Wuhan,Hubei P.R.C.China

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BERHUBUNG

Alamat Emel*
Nama*
Nombor Telefon*
Nama Syarikat*
Mesej*