Tüm Kategoriler

Temasa geçin

FTTX Bırakma Kablosu

Ev >  ÜRÜNLER >  Fiber Optik Kablo >  FTTX Bırakma Kablosu

Factory Supply Simplex Outdoor G657A1 50M 100m 200m Drop Patch Cord Sc Upc to Sc Upc Kabel Ftth 100 Meter Communication Cables

Fabrika Kaynağı Simplex Dış Mekan G657A1 50 M 100 m 200 m Damla Yama Kablosu Sc Upc - Sc Upc Kabel Ftth 100 Metre İletişim Kabloları

  • Genel bakış
  • Soruşturma
  • ilgili ürünler
Factory Supply Simplex Outdoor G657A1 50M 100m 200m Drop Patch Cord Sc Upc to Sc Upc Kabel Ftth 100 Meter Communication Cables
Factory Supply Simplex Outdoor G657A1 50M 100m 200m Drop Patch Cord Sc Upc to Sc Upc Kabel Ftth 100 Meter Communication Cables
Factory Supply Simplex Outdoor G657A1 50M 100m 200m Drop Patch Cord Sc Upc to Sc Upc Kabel Ftth 100 Meter Communication Cables
Factory Supply Simplex Outdoor G657A1 50M 100m 200m Drop Patch Cord Sc Upc to Sc Upc Kabel Ftth 100 Meter Communication Cables
Factory Supply Simplex Outdoor G657A1 50M 100m 200m Drop Patch Cord Sc Upc to Sc Upc Kabel Ftth 100 Meter Communication Cables
Factory Supply Simplex Outdoor G657A1 50M 100m 200m Drop Patch Cord Sc Upc to Sc Upc Kabel Ftth 100 Meter Communication Cables
Factory Supply Simplex Outdoor G657A1 50M 100m 200m Drop Patch Cord Sc Upc to Sc Upc Kabel Ftth 100 Meter Communication Cables
Factory Supply Simplex Outdoor G657A1 50M 100m 200m Drop Patch Cord Sc Upc to Sc Upc Kabel Ftth 100 Meter Communication Cables
Factory Supply Simplex Outdoor G657A1 50M 100m 200m Drop Patch Cord Sc Upc to Sc Upc Kabel Ftth 100 Meter Communication Cables
Factory Supply Simplex Outdoor G657A1 50M 100m 200m Drop Patch Cord Sc Upc to Sc Upc Kabel Ftth 100 Meter Communication Cables
Factory Supply Simplex Outdoor G657A1 50M 100m 200m Drop Patch Cord Sc Upc to Sc Upc Kabel Ftth 100 Meter Communication Cables
Factory Supply Simplex Outdoor G657A1 50M 100m 200m Drop Patch Cord Sc Upc to Sc Upc Kabel Ftth 100 Meter Communication Cables

Fabrika Kaynağı Simplex Dış Mekan G657A1 100m 200m Fiber Damla Yama Kablosu Sc Upc - Sc Upc Kabel Ftth 100 Metre İletişim Kabloları

Ayrıntılı Görüntüler

100m Fiber Drop Cable Patch Cord

 

Seçim için daha fazla adaptör:

More adapter for choice 100m Fiber Drop Cable Patch Cord

   100m Fiber Drop Cable Patch Cord Structure.jpg

 

  100m Fiber Drop Cable Patch Cord Drawing

 

Ürün açıklaması
MaddeTek modÇoklu mod
Ekleme TipiUPCAPCKişisel bilgisayar
Ekleme Kaybı<=0.3dB<=0.2dB<=0.3dB
Üreme Kaybı>=45dB>=55dB>=35dB
Tekrarlanabilirlik<=0.1dB<=0.1dB<=0.1dB
Sıcaklık-40/+80°C

 

 

BağlayıcıFiber ÇekirdekKablo ÇapıElyaf TürüParlatmaKablo KılıfıKablo RengiElyaf Uzunluğu

LC

SC

FC

ST (Türkçe)

D4

MU (İngilizce)

DIN

SMA

MPO

MTRJ (MTRJ)

E2000 Serisi

Simplex

Çift yönlü

0,9 milyon

2,0 milyon

3,0 milyon

SM: 9 / 125um

MM: 50 / 125um MM: 62.5 / 125um

OM3 Serisi

Kişisel bilgisayar

UPC

APC

PVC

LSZH (İngilizce)

Sarı

Portakal

Aqua

Diğer

1 milyon

2 milyon

3 DK.

 

10 DK.

20 DK.

30 DK.

 

 

 

100m Fiber Drop Cable Patch Cord Pictures

 

Şirket bilgileri

 

 

 

 

100m Fiber Drop Cable Patch Cord Workshop

100m Fiber Drop Cable Patch Cord Production Process

Sergi

EXHIBITION Wolon

SSS

 

Daha fazla detay, lütfen tık Profesyonel satıcıya sormak için burada.

 

ilgili ürünler

fiber optic patch cord.jpgPLC splitter.jpg

Fiber optic adapter.jpgFiber optic fast connector.jpg

İLETİŞİME GEÇİN

E-posta Adresi*
Ad*
Telefon numarası*
Firma Adı*
İleti*