Alle categorieën

Neem contact op

Glasvezel vlecht

Thuis >  PRODUCTEN >  Glasvezel patchkabel >  Glasvezel vlecht

SC/APC SC/UPC 2.0 1.5m Singlemode G657A2 LSZH cable jacket fiber optic pigtail patch cord

SC/APC SC/UPC 2,0 1,5 m Singlemode G657A2 LSZH het koord van het de vezel optische vlecht van het kabeljasje

  • Overzicht
  • Onderzoek
  • Verwante producten
SC/APC SC/UPC 2.0 1.5m Singlemode G657A2 LSZH cable jacket fiber optic pigtail patch cord
SC/APC SC/UPC 2.0 1.5m Singlemode G657A2 LSZH cable jacket fiber optic pigtail patch cord
SC/APC SC/UPC 2.0 1.5m Singlemode G657A2 LSZH cable jacket fiber optic pigtail patch cord
SC/APC SC/UPC 2.0 1.5m Singlemode G657A2 LSZH cable jacket fiber optic pigtail patch cord
SC/APC SC/UPC 2.0 1.5m Singlemode G657A2 LSZH cable jacket fiber optic pigtail patch cord
SC/APC SC/UPC 2.0 1.5m Singlemode G657A2 LSZH cable jacket fiber optic pigtail patch cord
SC/APC SC/UPC 2.0 1.5m Singlemode G657A2 LSZH cable jacket fiber optic pigtail patch cord
SC/APC SC/UPC 2.0 1.5m Singlemode G657A2 LSZH cable jacket fiber optic pigtail patch cord
SC/APC SC/UPC 2.0 1.5m Singlemode G657A2 LSZH cable jacket fiber optic pigtail patch cord
SC/APC SC/UPC 2.0 1.5m Singlemode G657A2 LSZH cable jacket fiber optic pigtail patch cord
SC/APC SC/UPC 2.0 1.5m Singlemode G657A2 LSZH cable jacket fiber optic pigtail patch cord
SC/APC SC/UPC 2.0 1.5m Singlemode G657A2 LSZH cable jacket fiber optic pigtail patch cord

SC/APC SC/UPC 2,0 1,5 m Singlemode G657A2 LSZH het koord van het de vezel optische vlecht van het kabeljasje

Productomschrijving

 

 

 Product Types.jpgQuality Assurance.jpg

 

 7.jpg8.png

 

 

Technische specificatie

 

Type

Enkele modus (UPC)

Enkele modus (APC)

Meerdere modi (UPC)

Verlies van insertie 

≤0,3 dB

≤0,3 dB

≤0,3 dB

Retour Verlies

UPC≥50dB

APC≥60dB

/Db

De Golflengte van de test

1310/1550nm

850/1310nm

Connector Type

FC, SC, ST, LC, E2000, MU, MTRJ, DIN, D4, SMA...

Materiaal metalen kap 

Zirkoniumdioxyde Keramiek, merk CCTC

Metalen kap Concentriciteit

<0.5μ or <1μ

<1μ

Materialen van de jas

PVC, LSZH

Vezel Type

9/125-G652D

9/125-G655

9/125-G657A, G657A2, G657B2, G657B3

62.5/125-OM1

50/125-OM2

50/125-OM3

50/125-OM4

50/125-OM5

Vezel Merk

YOFC, Corning...

Type snoer

Simplex, Duplex, 4cores, 6cores, 12cores, 24cores...

Diameter van de kabel

0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm....

 Lengte

Aangepaste

 

 

Toepassing en bijpassende producten  

 

23.png

 

Verwante producten 

07.jpg     2-1.jpg

https://www.alibaba.com/product-detail/2-port-fiber-optic-faceplate-wall_62386438191.html?spm=a2747.manage.0.0.284d71d27E0U0Z

Bedrijfsgegevens

_05.jpg 

Verpakking en verzending

_06.jpg 

 

 

NEEM CONTACT OP

E-mailadres*
Naam*
Telefoonnummer*
Bedrijfsnaam*
Bericht*