Alle categorieën

Neem contact op

Het koord van het vezelflard

Thuis >  PRODUCTEN >  Glasvezel patchkabel >  Het koord van het vezelflard

High Performance Single Mode Duplex LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Cord PVC 1M 2M Customized

Van het de Wijzeduplexlc/apc-lc/apc van de hoge Prestaties Enige Wijze Duplexflard Aangepast Pvc 1M 2M

  • Overzicht
  • Onderzoek
  • Verwante producten
High Performance Single Mode Duplex LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Cord PVC 1M 2M Customized
High Performance Single Mode Duplex LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Cord PVC 1M 2M Customized
High Performance Single Mode Duplex LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Cord PVC 1M 2M Customized
High Performance Single Mode Duplex LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Cord PVC 1M 2M Customized
High Performance Single Mode Duplex LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Cord PVC 1M 2M Customized
High Performance Single Mode Duplex LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Cord PVC 1M 2M Customized
High Performance Single Mode Duplex LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Cord PVC 1M 2M Customized
High Performance Single Mode Duplex LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Cord PVC 1M 2M Customized
High Performance Single Mode Duplex LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Cord PVC 1M 2M Customized
High Performance Single Mode Duplex LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Cord PVC 1M 2M Customized
High Performance Single Mode Duplex LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Cord PVC 1M 2M Customized
High Performance Single Mode Duplex LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Cord PVC 1M 2M Customized
Productomschrijving

Van het de Wijzeduplexlc/apc-lc/apc van de hoge Prestaties Enige Wijze Duplexflard Aangepast Pvc 1M 2M

High Performance Single Mode Duplex LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Cord PVC 1M 2M Customized details

High Performance Single Mode Duplex LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Cord PVC 1M 2M Customized factory

 

 

2.jpg9.jpg11.jpgY9LALAS10FISCU_main.jpg

Parameters 
Connector TypeFC/UPC,FC/APC,SC/UPC,LC/UPC,LC/APC,ST/PC,MPO
Vezel TypeMult-modusEnkele modus
Verlies van insertieMax.≤0.2dBMax.≤0.3
Retour Verlies≥36dB (geen APC-connector)PCUPCAPC
≥45dB≥50dB≥60dB
Herhaalbaarheid≤0,1 dB
Uitwisselbaarheid≤0,2 dB
Duurzaamheid van de verbinding≥1000 keer
Bedrijfs-/opslagtemperatuur -40~80°C
     
 50/125μm
Lengte1m, 2m, 3m, aangepast
 SC/UPC-SC/UPC
 OM4 met meerdere modi
Golflengte1310nm/1490nm/1550nm
Gerelateerd product

High Performance Single Mode Duplex LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Cord PVC 1M 2M Customized manufacture

Bedrijfsgegevens

_05.jpg 

Verpakking en verzending

FTTH Shipping and Packaging.

Details over de verpakking

Gefumigeerde houten trommel/originele houten trommel/triplextrommels/triplextrommels met pallet.

1~6km/trommel.

Over het algemeen houten trommelgrootte: 1.1*1.3.

Voor monsters kan de lengte 1 m of 2 m zijn of elke gewenste hoeveelheid met de kartonnen doos omwikkeld met parelkatoen.

Levertijd

Binnen 3~7days na ontvangst van vooruitbetaling

Verzend methoden

Per schip voor grote bedragen;

door de lucht is het sneller en handiger;

Door uitdrukkelijk, is het huis-aan-huis de dienst voor steekproeven.

FAQ

Q: Bent u een fabrikant?

A: Ja, Wolon Fiber is een fabrikant met 3 fabrieken in de provincie Hubei, en welkom om ons te bezoeken!

 

Q: Hoe kon ik de offerte krijgen?

A: Schrijf gewoon een aanvraag met uw vraaggegevens, in het onderstaande berichtdialoogvenster, en verzend het.

Onze verkoper zal u binnen korte tijd antwoorden.

 

Vraag: Wat is uw MOQ?

A: Één stuk is beschikbaar.

 

Vraag: Kunt u de OEM-service bieden?

A: Zeker, we hebben de volledige  productielijn, we kunnen de productie doen als uw verzoek.

 

Vraag: Kan ik eerst een steekproef krijgen?

A: Ja, kunnen wij u de steekproef verstrekken om de kwaliteit van de producten te controleren.

 

NEEM CONTACT OP

E-mailadres*
Naam*
Telefoonnummer*
Bedrijfsnaam*
Bericht*