Kaikki kategoriat

Ota yhteyttä

Kuituinen patch-johto

Koti >  TUOTTEET >  Kuituoptinen patch-johto >  Kuituinen patch-johto

White 3mm 1.5m Fiber Optic Garter 2m 3m 3.5m SCAPC Fiber Optic Patch Cord G657a2 White Jarretiere Optique Fibre

Valkoinen 3mm 1.5m kuituoptinen sukkanauha 2m 3m 3.5m SCAPC kuituoptinen patch johto G657A2 valkoinen Jarretiere Optique kuitu

  • Yleiskatsaus
  • Kysely
  • Aiheeseen liittyvät tuotteet
White 3mm 1.5m Fiber Optic Garter 2m 3m 3.5m SCAPC Fiber Optic Patch Cord G657a2 White Jarretiere Optique Fibre
White 3mm 1.5m Fiber Optic Garter 2m 3m 3.5m SCAPC Fiber Optic Patch Cord G657a2 White Jarretiere Optique Fibre
White 3mm 1.5m Fiber Optic Garter 2m 3m 3.5m SCAPC Fiber Optic Patch Cord G657a2 White Jarretiere Optique Fibre
White 3mm 1.5m Fiber Optic Garter 2m 3m 3.5m SCAPC Fiber Optic Patch Cord G657a2 White Jarretiere Optique Fibre
White 3mm 1.5m Fiber Optic Garter 2m 3m 3.5m SCAPC Fiber Optic Patch Cord G657a2 White Jarretiere Optique Fibre
White 3mm 1.5m Fiber Optic Garter 2m 3m 3.5m SCAPC Fiber Optic Patch Cord G657a2 White Jarretiere Optique Fibre
White 3mm 1.5m Fiber Optic Garter 2m 3m 3.5m SCAPC Fiber Optic Patch Cord G657a2 White Jarretiere Optique Fibre
White 3mm 1.5m Fiber Optic Garter 2m 3m 3.5m SCAPC Fiber Optic Patch Cord G657a2 White Jarretiere Optique Fibre
White 3mm 1.5m Fiber Optic Garter 2m 3m 3.5m SCAPC Fiber Optic Patch Cord G657a2 White Jarretiere Optique Fibre
White 3mm 1.5m Fiber Optic Garter 2m 3m 3.5m SCAPC Fiber Optic Patch Cord G657a2 White Jarretiere Optique Fibre

SC/APC white Fiber optic patch cord

Tuotetiedot

 _20191108103515.jpg

Tuotekuvaus
ParametorYksikköArvo   
Liittimen tyyppi FC / UPC, FC / APC, SC / UPC, LC / UPC, LC / APC, ST / PC, MPO
Kuidun tyyppi MonitilaYksi tila
Lisäyksen menetysDbMax.≤0.2Maks.≤0.3
Return Loss (tyypillinen)Db≥36(ei APC-liitintä)/PC/UPC/APC
≥45≥50≥60
ToistettavuusDb≤0,1
VaihdettavuusDb≤0,2
Yhteyden kestävyyskertaa≥1000
Käyttö-/varastointilämpötila°C   -40~+80

_03_02_01.jpg_03_02_02.jpg

_04_01.jpg 

Yrityksen tiedot

4`FKM06M8CN_7%B%0A]{UA1_.jpg 

Näyttely

Communic Asia 

Sertifioinnit

2018ISO.jpg 

Päätuotteet

_04_02.jpg 

Pakkaus & Toimitus

_06.jpg

OTA YHTEYTTÄ

Sähköpostiosoite*
Nimi*
Puhelinnumero*
Yrityksen nimi*
Viesti*