Kaikki kategoriat

Ota yhteyttä

Kuituoptinen pigtail

Koti >  TUOTTEET >  Kuituoptinen patch-johto >  Kuituoptinen pigtail

SC/APC SC/UPC 2.0 1.5m Singlemode G657A2 LSZH cable jacket fiber optic pigtail patch cord

SC/APC SC/UPC 2.0 1,5 m yksimoodinen G657A2 LSZH kaapelivaippa kuituoptinen lettinauha

  • Yleiskatsaus
  • Kysely
  • Aiheeseen liittyvät tuotteet
SC/APC SC/UPC 2.0 1.5m Singlemode G657A2 LSZH cable jacket fiber optic pigtail patch cord
SC/APC SC/UPC 2.0 1.5m Singlemode G657A2 LSZH cable jacket fiber optic pigtail patch cord
SC/APC SC/UPC 2.0 1.5m Singlemode G657A2 LSZH cable jacket fiber optic pigtail patch cord
SC/APC SC/UPC 2.0 1.5m Singlemode G657A2 LSZH cable jacket fiber optic pigtail patch cord
SC/APC SC/UPC 2.0 1.5m Singlemode G657A2 LSZH cable jacket fiber optic pigtail patch cord
SC/APC SC/UPC 2.0 1.5m Singlemode G657A2 LSZH cable jacket fiber optic pigtail patch cord
SC/APC SC/UPC 2.0 1.5m Singlemode G657A2 LSZH cable jacket fiber optic pigtail patch cord
SC/APC SC/UPC 2.0 1.5m Singlemode G657A2 LSZH cable jacket fiber optic pigtail patch cord
SC/APC SC/UPC 2.0 1.5m Singlemode G657A2 LSZH cable jacket fiber optic pigtail patch cord
SC/APC SC/UPC 2.0 1.5m Singlemode G657A2 LSZH cable jacket fiber optic pigtail patch cord
SC/APC SC/UPC 2.0 1.5m Singlemode G657A2 LSZH cable jacket fiber optic pigtail patch cord
SC/APC SC/UPC 2.0 1.5m Singlemode G657A2 LSZH cable jacket fiber optic pigtail patch cord

SC/APC SC/UPC 2.0 1,5 m yksimoodinen G657A2 LSZH kaapelivaippa kuituoptinen lettinauha

Tuotekuvaus

 

 

 Product Types.jpgQuality Assurance.jpg

 

 7.jpg8.png

 

 

Tekniset tiedot

 

Tyyppi

Yksi tila (UPC)

Yksi tila (APC)

Monitoimitila (UPC)

Lisäyksen menetys

≤0,3 dB

≤0,3 dB

≤0,3 dB

Tuoton menetys

UPC≥50dB

APC≥60dB

/Db

Testin aallonpituus

1310/1550 nm

850/1310nm

Liittimen tyyppi

FC, SC, ST, LC, E2000, MU, MTRJ, DIN, D4, SMA...

Holkki-materiaali 

Zirkoniumkeramiikka, CCTC-tuotemerkki 

Holkin samankeskisyys

<0.5μ or <1μ

<1μ

Takin materiaalit

PVC, LSZH

Kuidun tyyppi

9/125-G652D

9/125-G655

9/125-G657A,G657A2,G657B2,G657B3

62,5/125-OM1

50/125-OM2

50/125-OM3

50/125-OM4

50/125-OM5

Kuitu-tuotemerkki

YOFC, Corning...

Johdon tyyppi

Simplex, Duplex, 4cores, 6cores, 12cores, 24cores...

Kaapelin halkaisija

0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm....

 Pituus

Mukauttaa

 

 

Sovellus ja vastaavat tuotteet  

 

23.png

 

Aiheeseen liittyvät tuotteet 

07.jpg     2-1.jpg

https://www.alibaba.com/product-detail/2-port-fiber-optic-faceplate-wall_62386438191.html?spm=a2747.manage.0.0.284d71d27E0U0Z

Yrityksen tiedot

_05.jpg 

Pakkaus & Toimitus

_06.jpg 

 

 

OTA YHTEYTTÄ

Sähköpostiosoite*
Nimi*
Puhelinnumero*
Yrityksen nimi*
Viesti*