Kaikki kategoriat

Ota yhteyttä

Kuituinen patch-johto

Koti >  TUOTTEET >  Kuituoptinen patch-johto >  Kuituinen patch-johto

High Performance Single Mode Duplex LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Cord PVC 1M 2M Customized

Tehokas yksimuotoinen kaksipuolinen LC / APC-LC / APC-kuituoptinen patch-johto PVC 1M 2M räätälöity

  • Yleiskatsaus
  • Kysely
  • Aiheeseen liittyvät tuotteet
High Performance Single Mode Duplex LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Cord PVC 1M 2M Customized
High Performance Single Mode Duplex LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Cord PVC 1M 2M Customized
High Performance Single Mode Duplex LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Cord PVC 1M 2M Customized
High Performance Single Mode Duplex LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Cord PVC 1M 2M Customized
High Performance Single Mode Duplex LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Cord PVC 1M 2M Customized
High Performance Single Mode Duplex LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Cord PVC 1M 2M Customized
High Performance Single Mode Duplex LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Cord PVC 1M 2M Customized
High Performance Single Mode Duplex LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Cord PVC 1M 2M Customized
High Performance Single Mode Duplex LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Cord PVC 1M 2M Customized
High Performance Single Mode Duplex LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Cord PVC 1M 2M Customized
High Performance Single Mode Duplex LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Cord PVC 1M 2M Customized
High Performance Single Mode Duplex LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Cord PVC 1M 2M Customized
Tuotekuvaus

Tehokas yksimuotoinen kaksipuolinen LC / APC-LC / APC-kuituoptinen patch-johto PVC 1M 2M räätälöity

High Performance Single Mode Duplex LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Cord PVC 1M 2M Customized details

High Performance Single Mode Duplex LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Cord PVC 1M 2M Customized factory

 

 

2.jpg9.jpg11.jpgY9LALAS10FISCU_main.jpg

Parametrit 
Liittimen tyyppiFC / UPC, FC / APC, SC / UPC, LC / UPC, LC / APC, ST / PC, MPO
Kuidun tyyppiMult-tilaYksi tila
Lisäyksen menetysEnintään ≤0,2 dBMaks.≤0.3
Tuoton menetys≥36dB(ei APC-liitintä)PCUPCAPC
≥45 dB≥50 dB≥60 dB
Toistettavuus≤0,1 dB
Vaihdettavuus≤0,2 dB
Yhteyden kestävyys≥1000 kertaa
Käyttö-/varastointilämpötila -40 ~ 80 °C
     
 50/125μm
Pituus1m, 2m, 3m, räätälöity
 SC/UPC-SC/UPC
 Monimuotoinen OM4
Aallonpituus1310nm / 1490nm / 1550nm
Aiheeseen liittyvä tuote

High Performance Single Mode Duplex LC/APC-LC/APC Fiber Optic Patch Cord PVC 1M 2M Customized manufacture

Yrityksen tiedot

_05.jpg 

Pakkaus & Toimitus

FTTH Shipping and Packaging.

Pakkauksen tiedot

Fumigoitu puurumpu / alkuperäiset puiset tynnyrit / vaneritynnyrit / vaneritynnyrit lavalla.

1~6km/rumpu.

Yleensä puinen rummun koko: 1.1 * 1.3.

Näytteiden pituus voi olla 1 m tai 2 m tai mikä tahansa haluamasi määrä helmipuuvillaan käärityn pahvilaatikon kanssa.

Toimitusaika

3 ~ 7 päivän kuluessa ennakkomaksun vastaanottamisesta

Toimitustavat

Laivalla suuria määriä;

ilmateitse se on nopeampaa ja kätevämpää;

Expressillä se on ovelta ovelle -palvelu näytteille.

UKK

K: Oletko valmistaja?

V: Kyllä, Wolon Fiber on valmistaja, jolla on 3 tehdasta Hubein maakunnassa, ja tervetuloa käymään!

 

K: Miten sain tarjouksen?

V: Kirjoita vain kysely kysyntätiedoillasi alla olevaan viestivalintaikkunaan ja lähetä se.

Myyjämme vastaa sinulle lyhyessä ajassa.

 

K: Mikä MOQ on?

V: Yksi kappale on saatavana.

 

K: Voitteko tarjota OEM-palvelua?

V: Toki, meillä on täydellinen  tuotantolinja, voisimme tehdä tuotannon pyyntösi mukaan.

 

K: Saisinko ensin näytteen?

V: Kyllä, voimme tarjota sinulle näytteen tuotteiden laadun tarkistamiseksi.

 

OTA YHTEYTTÄ

Sähköpostiosoite*
Nimi*
Puhelinnumero*
Yrityksen nimi*
Viesti*