Kaikki kategoriat

Ota yhteyttä

FTTX-pudotuskaapeli

Koti >  TUOTTEET >  Kuituoptinen kaapeli >  FTTX-pudotuskaapeli

Factory Supply Simplex Outdoor G657A1 50M 100m 200m Drop Patch Cord Sc Upc to Sc Upc Kabel Ftth 100 Meter Communication Cables

Tehdastoimitus simplex ulkona G657A1 50M 100m 200m pudotuspaikka johto sc upc - sc upc kabel ftth 100 metrin tietoliikennekaapelit

  • Yleiskatsaus
  • Kysely
  • Aiheeseen liittyvät tuotteet
Factory Supply Simplex Outdoor G657A1 50M 100m 200m Drop Patch Cord Sc Upc to Sc Upc Kabel Ftth 100 Meter Communication Cables
Factory Supply Simplex Outdoor G657A1 50M 100m 200m Drop Patch Cord Sc Upc to Sc Upc Kabel Ftth 100 Meter Communication Cables
Factory Supply Simplex Outdoor G657A1 50M 100m 200m Drop Patch Cord Sc Upc to Sc Upc Kabel Ftth 100 Meter Communication Cables
Factory Supply Simplex Outdoor G657A1 50M 100m 200m Drop Patch Cord Sc Upc to Sc Upc Kabel Ftth 100 Meter Communication Cables
Factory Supply Simplex Outdoor G657A1 50M 100m 200m Drop Patch Cord Sc Upc to Sc Upc Kabel Ftth 100 Meter Communication Cables
Factory Supply Simplex Outdoor G657A1 50M 100m 200m Drop Patch Cord Sc Upc to Sc Upc Kabel Ftth 100 Meter Communication Cables
Factory Supply Simplex Outdoor G657A1 50M 100m 200m Drop Patch Cord Sc Upc to Sc Upc Kabel Ftth 100 Meter Communication Cables
Factory Supply Simplex Outdoor G657A1 50M 100m 200m Drop Patch Cord Sc Upc to Sc Upc Kabel Ftth 100 Meter Communication Cables
Factory Supply Simplex Outdoor G657A1 50M 100m 200m Drop Patch Cord Sc Upc to Sc Upc Kabel Ftth 100 Meter Communication Cables
Factory Supply Simplex Outdoor G657A1 50M 100m 200m Drop Patch Cord Sc Upc to Sc Upc Kabel Ftth 100 Meter Communication Cables
Factory Supply Simplex Outdoor G657A1 50M 100m 200m Drop Patch Cord Sc Upc to Sc Upc Kabel Ftth 100 Meter Communication Cables
Factory Supply Simplex Outdoor G657A1 50M 100m 200m Drop Patch Cord Sc Upc to Sc Upc Kabel Ftth 100 Meter Communication Cables

Tehdastoimitus Simplex Outdoor G657A1 100m 200m kuitupisaran laastarijohto Sc Upc Sc Upc Kabel Ftth 100 metrin tietoliikennekaapelit

Yksityiskohtaiset kuvat

100m Fiber Drop Cable Patch Cord

 

Lisää sovitinta valittavaksi:

More adapter for choice 100m Fiber Drop Cable Patch Cord

   100m Fiber Drop Cable Patch Cord Structure.jpg

 

  100m Fiber Drop Cable Patch Cord Drawing

 

Tuotekuvaus
KohtaYksi tilaMonitila
Silmukoinnin tyyppiUPCAPCPC
Lisäyksen menetys<=0.3dB<=0.2dB<=0.3dB
Reture menetys>=45dB>=55dB>=35dB
Toistettavuus<=0.1dB<=0.1dB<=0.1dB
Lämpötila-40/+80°C

 

 

LiitinKuitu ydinKaapelin halkaisijaKuidun tyyppiKiillotusKaapelin vaippaKaapelin väriKuidun pituus

LC

SC

FC

ST

D4

MYY

MELU

SMA

MPO

MTRJ

E2000

Simpleksi

Kaksiosainen

0,9 mm

2,0 mm

3,0 mm

SM:9/125um

MM:50/125um MM:62.5/125um

OM3

PC

UPC

APC

PVC

LSZH

Keltainen

Appelsiini

Aqua

toiset

1M

2M

3M

 

10M

20M

30M

 

 

 

100m Fiber Drop Cable Patch Cord Pictures

 

Yrityksen tiedot

 

 

 

 

100m Fiber Drop Cable Patch Cord Workshop

100m Fiber Drop Cable Patch Cord Production Process

Näyttely

EXHIBITION Wolon

UKK

 

Lisätietoja, kiitos napsauttaa täällä kysyä ammattimaiselta myyjältä.

 

Aiheeseen liittyvät tuotteet

fiber optic patch cord.jpgPLC splitter.jpg

Fiber optic adapter.jpgFiber optic fast connector.jpg

OTA YHTEYTTÄ

Sähköpostiosoite*
Nimi*
Puhelinnumero*
Yrityksen nimi*
Viesti*