Kaikki kategoriat

Ota yhteyttä

Kuituinen patch-johto

Koti >  TUOTTEET >  Kuituoptinen patch-johto >  Kuituinen patch-johto

Factory Price OEM 2 Meter Fiber Jumper Single Mode SC/UPC Fiber Optic Patch Cord

Tehdashinta OEM 2 metrin kuituhyppyjohdin yksitilainen SC / UPC-kuituoptinen patch-johto

  • Yleiskatsaus
  • Kysely
  • Aiheeseen liittyvät tuotteet
Factory Price OEM 2 Meter Fiber Jumper Single Mode SC/UPC Fiber Optic Patch Cord
Factory Price OEM 2 Meter Fiber Jumper Single Mode SC/UPC Fiber Optic Patch Cord
Factory Price OEM 2 Meter Fiber Jumper Single Mode SC/UPC Fiber Optic Patch Cord
Factory Price OEM 2 Meter Fiber Jumper Single Mode SC/UPC Fiber Optic Patch Cord
Factory Price OEM 2 Meter Fiber Jumper Single Mode SC/UPC Fiber Optic Patch Cord
Factory Price OEM 2 Meter Fiber Jumper Single Mode SC/UPC Fiber Optic Patch Cord
Factory Price OEM 2 Meter Fiber Jumper Single Mode SC/UPC Fiber Optic Patch Cord
Factory Price OEM 2 Meter Fiber Jumper Single Mode SC/UPC Fiber Optic Patch Cord
Factory Price OEM 2 Meter Fiber Jumper Single Mode SC/UPC Fiber Optic Patch Cord
Factory Price OEM 2 Meter Fiber Jumper Single Mode SC/UPC Fiber Optic Patch Cord
Factory Price OEM 2 Meter Fiber Jumper Single Mode SC/UPC Fiber Optic Patch Cord
Factory Price OEM 2 Meter Fiber Jumper Single Mode SC/UPC Fiber Optic Patch Cord

Tehdashinta OEM 2 metrin kuituhyppyjohdin yksitilainen SC / UPC-kuituoptinen patch-johto

Tuotetiedot

Optinen patch Johto ja letti ovat optisen lähetyksen perusosat. Ne koostuvat valokuitukaapelista ja pääteliittimestä. Wolonilla on vahva kapasiteetti ja kokemus vastata mihin tahansa suureen kysyntään.

 

Ominaisuuksia

 

 

Pieni lisäyshäviö, suuri paluuhäviö

Hyvä toistettavuus ja vaihdettavuus

 

 

Sovelluss

 

Kauko-, metro- ja liityntäjärjestelmä

Kuitu-CATV ja kuituverkkojärjestelmä

 

Eritelmät:

 

Parametri

Yksikkö

Arvo

Liittimen tyyppi

 

FC/UPC,FC/APC,SC/UPC,SC/APC,LC/UPC,LC/APC,ST/KPL,MPO

Kuidun tyyppi

 

Monitila

Yksi tila

Lisäyksen menetys

Db

Tyyppi.≤0.1 Max.≤0.2

Tyyppi.≤0.1 Maks.≤0.3

Return Loss (tyypillinen)

Db

≥36 (ei APC-liitintä)

/PC

/UPC

/APC

 

 

 

≥45

≥50

≥55

Toistettavuus

Db

≤0,1

Vaihdettavuus

Db

≤0,2

Yhteyden kestävyys

kertaa

≥1000

Käyttö-/varastointilämpötila

°C

-40~+80

 

 

 Tuotteen näyttö

 

1 (2)2.jpg

017.jpg

 

Jos haluat tarkempia teknisiä tietoja, napsauta PaulChen

PLC splitter.jpg

 

 

Yhdistimen valinnat 

 -9 .jpg

Yrityksen tiedot

 

Wuhan Wolonin viestintä teknologia Co., LTD. Sijaitsee Optical Valleyssa, Wuhanissa  , Kiinassa . se  on erikoistunut T & K-toimintaan, tuotteisiin ja myyntiin  PLC-jakaja,optinen kuitukaapeli,  , patch-johto,  optisen kuidun jakelukehys, optinen moduuli, optisen kaapelin ristikytkentäkaappi ja muut FTTH-tuotteets.  Optisen tutkimuksen ja tuotannon suuren teknologian avulla wolon kokoaa joukon kuituviestinnän optisia kykyjä, joilla on rikas kokemus T & K: sta ja vahva kyky teknologiseen innovaatioon. Yrityksellämme on maailmakehittyneet laitteet tuotannossa, testauksessa ja pakkaamisessa. Wolonilla on tiukka laadunvalvontajärjestelmä vuonna 2013.  Samalla läpäistiin ISO9001-sertifiointi ja TLC-sertifiointi.

Maailman luominenjohtavat brändiviestintätuotteet,  Wolon asettaa aina Laatu ensin,  asiakaskeskeinen tarkoitus, innovatiivisen teknologian kehittäminen yrityksemme ydinarvoina.  Odotamme vilpittömästi ihmisiä kotimaassa ja ulkomailla vierailemaan tehtaallamme ja yrityksessämme kanssamme. Tarjoamme sinulle parhaat tuotteet ja palvelun.

-11 .jpg

 Yhteistyöyritykset ja brändi

Brand.jpg

Aiheeseen liittyvät tuotteet

Tässä on joitain yrityksemme tuottamia tuotteita, jos sinulla on kysyntää, voit napsauttaa alla olevia kuvia saadaksesi lisätietoja.

 

MPO.jpgPATCH CORD.jpgbox.jpgFAST.jpg

Klikkaa tästä, home.JPGsaadaksesi lisätietoja verkkosivustostamme.

UKK

 

K: Miten sain kiintiön?

V: Kirjoita vain kysely kysyntätiedoillasi alla olevaan viestivalintaikkunaan ja lähetä se.

Myyjämme vastaa sinulle lyhyessä ajassa.

 

K: Mikä MOQ on?

V: Yksi kappale on saatavana.

 

K: Voitteko tarjota OEM-palvelua?

V: Toki, meillä on täydellinen  tuotantolinja, voisimme tehdä tuotannon pyyntösi mukaan.

 

K: Saisinko ensin näytteen?

V: Kyllä, voimme tarjota sinulle näytteen tuotteiden laadun tarkistamiseksi.

OTA YHTEYTTÄ

Sähköpostiosoite*
Nimi*
Puhelinnumero*
Yrityksen nimi*
Viesti*