Kaikki kategoriat

Ota yhteyttä

CWMDM/DWDM Mux/Demux

Koti >  TUOTTEET >  CWMDM/DWDM Mux/Demux

2 channel CWDM mux demux with 1510, 1530, 1550, 1570, 1590 or 1610nm wavelength-G657A-SCAPC Passive Device

2-kanavainen CWDM mux demux 1510, 1530, 1550, 1570, 1590 tai 1610nm aallonpituus-G657A-SCAPC passiivinen laite

  • Yleiskatsaus
  • Kysely
  • Aiheeseen liittyvät tuotteet
2 channel CWDM mux demux with 1510, 1530, 1550, 1570, 1590 or 1610nm wavelength-G657A-SCAPC Passive Device
2 channel CWDM mux demux with 1510, 1530, 1550, 1570, 1590 or 1610nm wavelength-G657A-SCAPC Passive Device
2 channel CWDM mux demux with 1510, 1530, 1550, 1570, 1590 or 1610nm wavelength-G657A-SCAPC Passive Device
2 channel CWDM mux demux with 1510, 1530, 1550, 1570, 1590 or 1610nm wavelength-G657A-SCAPC Passive Device
2 channel CWDM mux demux with 1510, 1530, 1550, 1570, 1590 or 1610nm wavelength-G657A-SCAPC Passive Device
2 channel CWDM mux demux with 1510, 1530, 1550, 1570, 1590 or 1610nm wavelength-G657A-SCAPC Passive Device

2-kanavainen CWDM mux demux 1510, 1530, 1550, 1570, 1590 tai 1610nm aallonpituus-G657A-SCAPC passiivinen laite

1. Kuvaus:

CWDM käyttää optista multiplekseriä valon eri aallonpituuksille signaalien käyttämiseksi uudelleen yhden kuidun siirtoon, linkin vastaanottopäähän, fotolyysimultiplekserin avulla optisen kuidun sekoitettuun signaaliin Signaali hajoaa eri aallonpituuksiin, kytketty vastaavaan vastaanottolaitteeseen.

2. Ominaisuudet:

Pieni lisäyshäviö
Korkea eristyneisyys
Matala PDL
Kompakti muotoilu
Hyvä kanavien välinen yhdenmukaisuus
Laaja toiminta-aallonpituus: 1260nm ~ 1620nm tai 1460nm ~ 1620nm
Laaja käyttölämpötila: -5 °C ~ 75 °C
Korkea luotettavuus ja vakaus

3.Sovellukset

CWDM-järjestelmä
PON-verkot
CATV-linkit

4.Noudattaminen

Telcordia GR-1209-CORE-2001
Telcordia GR-1221-CORE-1999
ITU-T G.694.1
RoHS-direktiivi

Eritelmät

Parametri 4-kanavainen 8-kanavainen16-kanavainen 
MuxDemuxMuxDemuxMuxDemux
Kanavan aallonpituus (nm)1270 ~ 1610
Keskiaallonpituuden  tarkkuus (nm)±0,5
Kanavan väli (nm)20
Channel Pass -kaista (@-0.5dB kaistanleveys (nm)>14
Lisäyshäviö (dB)≤1.4≤2.6≤5.0
Kanavan tasaisuus (dB)≤0,5≤0,5≤0,5
Kanava  Ripple (dB)0.3
Eristys (dB)ViereinenN/A>30N/A>30N/A>30
 Ei-vierekkäinenN/A>40N/A>40N/A>40
Asetushäviölämpötilan   herkkyys (dB/°C)<0.005
Aallonpituuden lämpötilan muutos (nm/°C)<0.002
Polarisaatiosta riippuva häviö (dB)<0.1
Polarisaatiotilan  dispersio (PS)<0.1
Suuntaavuus (dB)>50
Tuottohäviö (dB)>45
Suurin mahdollinen käsiteltävyys (mW)500
Käyttölämpötila (°C)-5~+75
Varastointilämpötila  (°C)-40 ~ 85
Pakkauksen mitat (mm)1.     L100 x L80 x H10 ( 2 CH ~ 8CH moduuli)
2.     L120xW800xH18  (9 CH ~ 18CH moduuli)

Huomautus: Yllä on ilman liittimiä, jos liittimillä, lisää lisää 0,2 dB.

   

 

Tuotekuvat:

08.jpg09.jpg

Tehdas

01 factory.jpg

Näyttelyt:

ICT Comm

 

OTA YHTEYTTÄ

Sähköpostiosoite*
Nimi*
Puhelinnumero*
Yrityksen nimi*
Viesti*